0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Nowości AGD

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

Zawsze pod ręką

Remington przedstawia nową suszarkę turystyczną D2315T Travel Plus o mocy 1400 W. Dzięki składanej rączce można ją wygodnie spakować i zabrać wszędzie. Podwójne napięcie pozwala na używanie suszarki w wielu regionach świata. Urządzenie jest na dwuletniej gwarancji.
Cena: ok. 80 zł

Oczyszcza i jonizuje

Przedstawiamy nowość Ardo – oczyszczacz powietrza DAP 130 z jonizatorem o mocy 185 W, idealny do pomieszczeń o kubaturze 45 m3. W ciągu godziny urządzenie przerabia 250 m3 powietrza. Oczyszczacz wyposażony jest w: filtr wstępny, filtr Hepa, filtr z węgla aktywowanego, skalę zużycia filtra i 4 szybkości z funkcją Sleep. Można zainstalować go na ścianie, ustawić na podłodze lub stole. 12-miesięczna gwarancja.
Cena ok. 600 zł

Inteligentna zmywarka

Przedstawiamy nową zmywarkę AEG Oko-Favorit 80800, która dzięki rozdzieleniu akustycznego wnętrza zmywarki od obudowy oraz dodatkowej izolacji dźwiękochłonnej z maty wełnianej zmniejsza poziom hałasu do 42 dB. Wyposażona jest w różne funkcje, ma m.in. automatyczną kontrolę zmywania, suszenie ciepłem zakumulowanym, 8 programów, w tym program +/- (intensywny/oszczędnościowy), wskaźnik czasu pozostałego do zakończenia programu i automatyczny hamulec drzwi. Twardość wody regulowana jest elektronicznie (zmywarka bada wodę i decyduje, ile środka zmiękczającego należy dodać); wewnątrz jest oświetlona. Urządzenie opatrzone jest etykietą A w trzech klasach: energetycznej, zmywania i suszenia. 24-miesięczna gwarancja.
Cena: ok. 3800 zł

Wielkie prasowanie

Philips prezentuje nową linię żelazek z nowatorskimi rozwiązaniami. Żelazka z serii Azur 4000 mają stopę typu Careza dodatkowo odporną na zarysowania, co ułatwia prasowanie. Funkcja zwiększonego wytwarzania pary pozwala na jej dodatkową produkcję w przypadku tkanin trudno prasowalnych. W ekstremalnym położeniu dozownika pary żelazko wytwarza do 80 g pary na minutę, co umożliwia zaprasowanie największych zagnieceń. Przy prasowaniu tkanin, wymagających niskiej temperatury, przydaje się blokada kapania, która zabezpiecza ubrania przed zmoczeniem wodą wydobywającą się zazwyczaj z żelazek gorszej jakości. Funkcja calc-clean umożliwia wypłukanie osadów z komory parowej, co wydatnie zwiększa żywotność żelazek. Na polskim rynku dostępne będą dwa modele żelazek z linii Azur 4000 – GC 4035 i GC 4015. Model GC 4035 automatycznie wyłącza się po 8 minutach od zaprzestania prasowania (pozycja pionowa żelazka) lub po 30 sekundach, gdy żelazko jest w pozycji poziomej.
Cena: ok. 350 zł

Dla tych, co mają mało czasu

Nowa mikrofalowa kuchenka Maximo firmy Whirlpool została zaprojektowana zgodnie z regułą: pojemność użytkowa kuchni mikrofalowej = powierzchni średnicy jej talerza obrotowego. Dlatego też konstrukcja kuchenki Maximo została zaprojektowana wokół talerza obrotowego, tak by maksymalnie zredukować przestrzeń, jaką zajmuje na blacie kuchennym, zachowując jednocześnie pojemność wewnętrzną równą pojemności kuchenek 19-litrowych. W kuchence Maximo można więc bez przeszkód umieścić naczynie o średnicy 29 cm, mimo że jej szerokość zewnętrzna wynosi zaledwie 39 cm. Funkcja Jet defrost umożliwia siedmiokrotnie szybsze rozmrażanie niż w innych kuchenkach mikrofalowych, a funkcja Jet start równie szybko podgrzewa. Dodatkowo kuchenka została wyposażona w specjalny stojak, służący do podgrzewania butelek z mlekiem dla niemowląt. Nowy panel sterujący, dotykowe przełączniki i czytelny wyświetlacz umożliwiają superłatwe programowanie i obsługę urządzenia.
Ceny: IL 10 – ok. 500 zł
IL 12 – ok. 550 zł

Sprytny robot

Rio typ 877 marki Zelmer to nowy wieloczynnościowy robot kuchenny o mocy 450 W. Pojemność zbiornika malaksera wynosi 1,5 l. Ma dwustopniową regulację mocy oraz funkcję pulse. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje blokada pracy w przypadku nieprawidłowego zamocowania pokrywy oraz blokada przypadkowego włączenia. Do podstawowych funkcji tego robota należy siekanie, mieszanie, ucieranie, ubijanie kremów, wyrabianie ciast oraz rozdrabianie warzyw surowych i gotowanych na drobne i grube wiórki lub plastry. Waży 4 kg. Dwa lata gwarancji.
Cena: 230 zł

Rozbije nawet lód

Mikser MB 91100 o mocy 450 W marki Siemens to nowość z nowej serii Siemens Porsche Design. Ma 1,5 litra pojemności, bezstopniową regulację prędkości obrotów, funkcję puls i autopuls do chwilowego osiągnięcia maksymalnej prędkości 12 500 obrotów na minutę. Nowością jest również funkcja kruszenia lodu.
Cena: ok. 650 zł

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Nieliczne roboty koszą dobrze

8 ROBOTÓW KOSZĄCYCH W TEŚCIE: Wiele automatycznych kosiarek z testu radzi sobie tylko z...

Test: Pestycydy w pomidorach z importu

Wszystkie pomidory z nowego testu zawierały pozostałości pestycydów. Tym razem zbadaliśmy osiem rodzajów pomidorów,...

Tanie zapięcia lepsze od drogich

23 ZAPIĘCIA DO ROWERÓW W TEŚCIE: Łańcuchowe, U-lock czy składane? Jakim rodzajem zapięcia zabezpieczysz...