0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Nowości AGD

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

Oczyszcza i jonizuje

Przedstawiamy nowość Ardo – oczyszczacz powietrza DAP 130 z jonizatorem o mocy 185 W, idealny do pomieszczeń o kubaturze 45 m3. W ciągu godziny urządzenie przerabia 250 m3 powietrza. Oczyszczacz wyposażony jest we filtr wstępny, filtr Hepa, filtr z węgla aktywowanego, skalę zużycia filtra i cztery szybkości z funkcją Sleep. 12-miesięczna gwarancja.
Cena ok. 600 zł

Zawsze pod ręką

Remington przedstawia nową suszarkę turystyczną D2315T Travel Plus o mocy 1400 W. Dzięki składanej rączce można ją wygodnie spakować i zabrać wszędzie. Podwójne napięcie pozwala na używanie suszarki w wielu regionach świata. Urządzenie jest na dwuletniej gwarancji.
Cena: ok. 80 zł

Inteligentna zmywarka

Przedstawiamy nową zmywarkę AEG Oko-Favorit 80800, która dzięki rozdzieleniu akustycznego wnętrza zmywarki od obudowy oraz dodatkowej izolacji dźwiękochłonnej z maty wełnianej zmniejsza poziom hałasu do 42 dB. Zmywarka wyposażona jest w różne funkcje, m.in. automatyczną kontrolę zmywania, suszenie ciepłem zakumulowanym, 8 programów, w tym program +/- (intensywny/oszczędnościowy), wskaźnik czasu pozostałego do zakończenia programu i automatyczny hamulec drzwi. Twardość wody regulowana jest elektronicznie (zmywarka bada wodę i decyduje, ile środka zmiękczającego należy dodać). 24-miesięczna gwarancja.
Cena: ok. 3800 zł

Sprytny robot

Rio typ 877 marki Zelmer to nowy wieloczynnościowy robot kuchenny o mocy 450 W. Pojemność zbiornika malaksera wynosi 1,5 l. Ma dwustopniową regulację mocy oraz funkcję pulse. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje blokada pracy w przypadku nieprawidłowego zamocowania pokrywy oraz blokada przypadkowego włączenia. Do podstawowych funkcji tego robota należy siekanie, mieszanie, ucieranie, ubijanie kremów, wyrabianie ciast oraz rozdrabianie warzyw surowych i gotowanych na drobne i grube wiórki lub plastry. Dwa lata gwarancji.
Cena: 230 zł

Rozbije nawet lód

Mikser MB 91100 o mocy 450 W marki Siemens to nowość z nowej serii Siemens Porsche Design. Ma 1,5 litra pojemności, bezstopniową regulację prędkości obrotów, funkcję puls i autopuls do chwilowego osiągnięcia maksymalnej prędkości 12 500 obrotów na minutę. Nowością jest również funkcja kruszenia lodu.
Cena: ok. 650 zł

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Pestycydy w truskawkach od rolnika i z bazaru

W sezonie Polacy chętnie kupują truskawki prosto od rolnika albo na bazarku. Wybierają je...

Truskawki z Biedronki gorsze niż z Lidla

Zbadaliśmy pozostałości pestycydów w polskich truskawkach z Lidla i Biedronki. W truskawkach z Biedronki...

Nieliczne roboty koszą dobrze

8 ROBOTÓW KOSZĄCYCH W TEŚCIE: Wiele automatycznych kosiarek z testu radzi sobie tylko z...