0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Tani sposób na łupież

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

8 SZAMPONÓW W TEŚCIE: Nie możesz pozbyć się łupieżu? To rzeczywiście uciążliwy problem. Ale– jak pokazuje najnowszy test szamponów przeciwłupieżowych – do rozwiązania. Pod lupą naukowców znalazły się i tanie szampony, i te droższe, i produkty znanych marek, i kosmetyk naturalny. Dobra wiadomość jest taka, że wcale nie trzeba wydawać dużo, by pożegnać się z problemem łupieżu, a jednocześnie zadbać o pielęgnację i piękny wygląd włosów. W dodatku najdroższe kosmetyki wypadły w teście najsłabiej.

Test miał odpowiedzieć na kluczowe pytanie: Czy szampony rzeczywiście zwalczają łupież? Aby to sprawdzić ponad 200 kobiet i mężczyzn zmagających się z problemem łupieżu, musiało przez cztery tygodnie myć włosy dla dobra nauki i poddawać swoje głowy wielokrotnym badaniom ekspertów z laboratorium. Ponadto test miał wykazać, na ile skutecznie szampony pielęgnują włosy. Czy po umyciu są one błyszczące? Czy są miękkie? Czy łatwo je rozczesać? Zadanie sprawdzenia tych aspektów należało do fryzjerki, która przyjrzała się dokładnie włosom kolejnych 20 ochotników. Dodatkowo włosy poddano badaniu za pomocą specjalnego urządzenia czeszącego.

Testowane szampony: Alpecin A3 Szampon Przeciwłupieżowy, Balea Professional Kopfhaut Control Shampoo, Head & Shoulders Classic Clean szampon przeciwłupieżowy, Logona szampon przeciwłupieżowy z olejkiem jałowca, L’Oréal Elvital Planta Clear do włosów normalnych, Nivea Men szampon przeciwłupieżowy Power, Rossmann Isana szampon przeciwłupieżowy, Schwarzkopf Men Zink Anti-Schuppen szampon do włosów z łupieżem i suchą skórą głowy

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Nieliczne roboty koszą dobrze

8 ROBOTÓW KOSZĄCYCH W TEŚCIE: Wiele automatycznych kosiarek z testu radzi sobie tylko z...

Test: Pestycydy w pomidorach z importu

Wszystkie pomidory z nowego testu zawierały pozostałości pestycydów. Tym razem zbadaliśmy osiem rodzajów pomidorów,...

Tanie zapięcia lepsze od drogich

23 ZAPIĘCIA DO ROWERÓW W TEŚCIE: Łańcuchowe, U-lock czy składane? Jakim rodzajem zapięcia zabezpieczysz...