0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Pocisk na dachu

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

8 BAGAŻNIKÓW W TEŚCIE: Bagażnik na dachu przydaje się szczególnie teraz, zimą, kiedy wyjeżdżamy w góry i zabieramy ze sobą narty i snowboard. Problem tylko w tym, że niektóre bagażniki mogą stwarzać zagrożenie na drodze: Jeden z modeli nie przeszedł crash testu – przewożony sprzęt wylądował na drodze.

Bezpieczeństwo to niestety nie jedyny słaby punkt niektórych bagażników. W ramach testu sprawdzono także, czy bagażniki skutecznie chronią przewożony sprzęt przed złodziejami. Badania wykazały również, czy deszcz nie spowoduje, że ładunek na dachu zamoknie. Eksperci sprawdzili też, czy bagażniki łatwo jest zamontować na dachu, a następnie załadować.

Od najlepszych do najgorszych

Osiem bagażników dachowych znanych firm zostało więc prześwietlonych na wylot. Jaki był wynik badań? Żaden z modeli nie usatysfakcjonował w pełni badaczy, ale pięć z nich załapało się na ocenę dobrą. Dwa okazały się dostateczne, a jeden – ten, którego ładunek w wyniku zderzenia wylądował na jezdni – otrzymał notę jedynie mierną. Badania wykonywał niemiecki automobilklub ADAC.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Zdrowe jedzenie z frytkownicy? – Test

46 FRYTKOWNIC BEZTŁUSZCZOWYCH W TEŚCIE: Frytki bez tłuszczu z frytkownicy? Frytkownica beztłuszczowa, inaczej airfryer,...

Duże lodówki w teście

13 LODÓWEK SIDE-BY-SIDE W TEŚCIE: Siedem bardzo dobrych dużych lodówek i sześć nieco słabszych...

Dobre też wśród tanich

28 SZCZOTECZEK ELEKTRYCZNYCH W TEŚCIE: Większość szczoteczek z testu czyści zęby bardzo dobrze. Problemy...