0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaTestyTEST - AGD i RTVMały rozmiar, duży zoom

Mały rozmiar, duży zoom

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

44 APARATY W TEŚCIE: Producenci co sezon zaskakują nas czymś nowym: aparaty wciąż się zmniejszają, a przy tym coraz więcej potrafią. Ale oczywiście nie wszystkie. Ten test pomoże ci oddzielić ziarno od plew. Badania pokazały, które modele aparatów kompaktowych i z superzoomem są warte wydawanych na nie pieniędzy, a zakup których lepiej sobie darować.

Wakacje za pasem. Niezależnie od tego, gdzie się wybierasz, nie zapomnij zabrać ze sobą aparatu fotograficznego. Dzięki niemujeszcze długo będziesz mógł powracać do beztrosko spędzonych chwil, oglądając zdjęcia. A do wyboru masz setki modeli aparatów, w tym te najmniejsze, najlżejsze i najprostsze w użyciu – kompakty. Najlżejszy aparat w naszym teście waży jedyne 104 gramy. Najtańszy zaś kosztuje 260 zł.

A co powiesz o aparacie, który nie tylko automatycznie robi dobre zdjęcia i jest prosty w obsłudze, ale dodatkowo przybliża nawet bardzo odległe motywy, a te znajdujące się tuż pod twoim nosem obejmie w całości? Takie właśnie są superzoomy – aparaty kompaktowe o zoomie co najmniej dziesięciokrotnym.

W naszym teście dokładnym badaniom w specjalistycznym laboratorium poddaliśmy 23 małe aparaty kompaktowe oraz 20 kompaktów typu superzoom, a także dodatkowo jedną hybrydę – połączenie aparatu fotograficznego z kamerą. Eksperci ocenili je biorąc pod uwagę przeróżne parametry, dzięki czemu mogli wskazać te najlepsze i najgorsze modele.

Pikselomania

Producenci zachęcają nas do kupna swojego aparatu licytując się na liczbę pikseli…

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Test małych telewizorów: Telewizor idealny

43 TELEWIZORY 32-50 cali W TEŚCIE: Ten test małych telewizorów pokazał, że nie zawsze...

Pojedynek gigantów, czyli duże telewizory w teście

64 TELEWIZORY 55-65 CALI W TEŚCIE: 29 telewizorów z testu okazało się jedynie dostatecznych....

Zdrowe jedzenie z frytkownicy? – Test

46 FRYTKOWNIC BEZTŁUSZCZOWYCH W TEŚCIE: Frytki bez tłuszczu z frytkownicy? Frytkownica beztłuszczowa, inaczej airfryer,...