0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Mały czy duży?

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

17 NOTEBOOKÓW I NETBOOKÓW W TEŚCIE: W teście porównano notebooki z ich małymi odpowiednikami, które niedawno pojawiły się na rynku – z netbookami. Jaki był wynik? Tylko dwa komputery przekonały badaczy do siebie dobrymi akumulatorami. Netbooki mają też parę istotnych różnic w stosunku do ich większych krewnych – notebooków.

Notebooki zyskują sobie coraz większą popularność wśród polskich konsumentów. Ale od roku mają konkurencję w postaci netbooków. Pionierem w ich produkcji była firma Asus, która wypuściła na rynek pierwszy model mini-notebooka o nazwie EeePC. Ta premiera szybko pociągnęła za sobą pojawienie się kolejnych komputerów jeszcze bardziej przenośnych od laptopów. Inni producenci sprzętu komputerowego zaczęli przyciągać klientów niskimi cenami (nawet poniżej 1000 zł).

Nie tylko cena wzbudziła zainteresowanie konsumentów netbookami – również ich rozmiary, które są na tyle praktyczne, że pozwalają na schowanie urządzenia do „większej kieszeni”. Według analityków rynkowych netbooki będą cieszyły się rosnącym zainteresowaniem również w tym roku, a być może nawet wyprzedzą notebooki w liczbie sprzedawanych egzemplarzy. Czy te prognozy się spełnią? Czas pokaże. Z pewnością jednak przed zakupem netbooka warto dokładnie przyjrzeć się wynikom niniejszego testu.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Kawa z domowego automatu

39 AUTOMATYCZNYCH EKSPRESÓW DO KAWY W TEŚCIE: Kremowe cappuccino czy mocne espresso? Znajdź ekspres...

Test golarek: Ostra, lecz delikatna

9 GOLAREK ELEKTRYCZNYCH W TEŚCIE: Niektóre golarki szarpią skórę albo nie są wodoszczelne. Jest...

Najtańszy oczyszczacz w czołówce testu

12 OCZYSZCZACZY W TEŚCIE: W nowym teście oczyszczaczy powietrza w szranki stanęło 12 modeli....