0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Kroki pod kontrolą

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

7 OPASEK FITNESS W TEŚCIE: Podaruj opaskę fitness bliskiej osobie, a podarujesz jej zdrowie. Bo to skuteczna motywacja do tego, żeby więcej się ruszać. A wiadomo, że ruch to zdrowie. A może taki zegarek, który będzie liczył kroki, motywował do uprawiania sportu i kontrolował spalane kalorie zafundujesz sobie?

Jeśli stoisz przed wyborem opaski fitness, sprawdź w tym teście, która w naszych badaniach laboratoryjnych okazała się najlepsza. Z testu dowiesz się też, którą kupić, jeśli nie chcesz wydawać dużo, ale chcesz mieć pewność, że wybrany model cię nie zawiedzie. Jest taka, którą mogliśmy uznać za opaskę o najlepszym stosunku ceny do jakości, bo kosztuje tylko 99 zł, a jest dokładna w swoich pomiarach.

Właśnie dokładność pomiarów to najważniejsza cecha opaski fitness, na którą większość użytkowników zwraca uwagę. Dlatego jej ocena w teście jest najważniejsza. Żeby ją wystawić, nasi badacze sprawdzili między innymi, z jaką dokładnością opaski mierzą kroki, odległości oraz tętno.

Nasi badacze rozłożyli testowane opaski na części pierwsze. Dosłownie 😉

Zapewne ważna jest dla ciebie też łatwość użycia opaski fitness – o niej też przekonasz się, czytając wyniki testu. Dodatkowo nasze opaski porównaliśmy też pod kątem czasu ładowania i czasu pracy baterii, obsługi aplikacji, dostępnych funkcji oraz jakości wykonania. Tym razem badacze pod lupę wzięli też bezpieczeństwo danych osobowych powierzanych przez użytkownika producentom opasek.

Czy można polegać na dokładności pomiarów opaski

Pomiar tętna przez opaskę sprawdzaliśmy m.in. podczas treningu na rowerze stacjonarnym

Zacznijmy od tego, że nawet najlepsze opaski fitness dostarczają wiarygodnych danych tylko podczas chodzenia czy biegania. W przypadku sportów, takich jak pływanie, taniec czy wioślarstwo nie ma co liczyć na dokładne dane.

Jeśli ważne jest dla ciebie precyzyjne monitorowanie osiągów sportowych, lepiej wybierz smartwatch z naszego testu smartwatchy.

Testowane opaski: Amazfit Band 5, Fitbit Charge 5, Fitbit Luxe, Huawei Band 6, Huawei TalkBand B6, Oppo Band, Xiaomi Mi Smart Band 6

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Pestycydy w truskawkach od rolnika i z bazaru

W sezonie Polacy chętnie kupują truskawki prosto od rolnika albo na bazarku. Wybierają je...

Truskawki z Biedronki gorsze niż z Lidla

Zbadaliśmy pozostałości pestycydów w polskich truskawkach z Lidla i Biedronki. W truskawkach z Biedronki...

Nieliczne roboty koszą dobrze

8 ROBOTÓW KOSZĄCYCH W TEŚCIE: Wiele automatycznych kosiarek z testu radzi sobie tylko z...