0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Kosztowna jakość

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

34 KAMERY W TEŚCIE: Jeśli szukasz dobrej kamery, musisz wydać około 2000 zł albo więcej. Tanie modele tym razem uplasowały się na szarym końcu rankingu.

O dobrą kamerę poniżej 2000 zł naprawdę trudno. Najlepsza w teście kosztuje 4835 zł. Ale żeby kręcić dobre filmy wcale nie musisz wydawać aż tyle. Z czystym sumieniem możemy polecić także model za 1898 zł, którego jakość filmów, a także jakość robienia zdjęć zostały ocenione dobrze.

Mała czy z bajerami?

Poszukiwania kamery najlepszej dla siebie musisz zacząć od odpowiedzi na pytanie: Co będziesz filmować i do czego będą służyć nagrane przez ciebie filmy? Chcesz umieszczać pliki wideo w internecie? W takim wypadku dobrym wyborem będzie kamera pionowa – jest mała i poręczna. Wszędzie ją ze sobą zabierzesz, więc bez problemu możesz utrwalać każdą chwilę, by filmiki umieszczać w sieci.

W naszym teście skupiliśmy się jednak na tradycyjnych kamerach poziomych: są podłużne, ważą średnio od 200 do 600 g, z przodu mają obiektyw, z tyłu celownik, a w środku odchylany monitor. Co prawda wielu producentów rezygnuje dziś z celownika, ale to niewiele zmienia w budowie kamery.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Pestycydy w truskawkach od rolnika i z bazaru

W sezonie Polacy chętnie kupują truskawki prosto od rolnika albo na bazarku. Wybierają je...

Truskawki z Biedronki gorsze niż z Lidla

Zbadaliśmy pozostałości pestycydów w polskich truskawkach z Lidla i Biedronki. W truskawkach z Biedronki...

Nieliczne roboty koszą dobrze

8 ROBOTÓW KOSZĄCYCH W TEŚCIE: Wiele automatycznych kosiarek z testu radzi sobie tylko z...