0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaTestyTEST - AGD i RTVJakość wychodzi w praniu

Jakość wychodzi w praniu

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

17 PRALEK W TEŚCIE: Nasz test pozwoli ci znaleźć pralkę odpowiednią na twoją kieszeń, a jednocześnie dobrze piorącą. Bo wśród tych najwyżej ocenionych, oprócz drogich modeli, znalazło się kilka w naprawdę korzystnej cenie.

Nasz test pozwoli ci także uniknąć wyrzucania pieniędzy w błoto. Okazało się bowiem, że jedna z najdroższych pralek została oceniona jedynie miernie. Ale kwota, którą musimy zapłacić za pralkę w momencie jej zakupu to dopiero początek kosztów, które będą z nią związane. Dlatego sprawdziliśmy, które pralki są naprawdę oszczędne, a które pochłaniają ogromne ilości wody i prądu.

Pralki prześwietlone na wylot

W teście szczegółowym badaniom w laboratorium poddaliśmy 17 urządzeń chętnie kupowanych marek. Wśród nich znalazły się między innymi pralki: Bosch, Amica, Indesit, AEG-Electrolux, Ardo, Candy czy Whirlpool. Testowi poddaliśmy zarówno pralki ładowane od frontu, jak i ładowane od góry. Większość modeli w teście to pralki wolnostojące, ale znalazła się też jedna do zabudowy, która – jak wykazał test – jest godna polecenia.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Nieliczne roboty koszą dobrze

8 ROBOTÓW KOSZĄCYCH W TEŚCIE: Wiele automatycznych kosiarek z testu radzi sobie tylko z...

Test: Pestycydy w pomidorach z importu

Wszystkie pomidory z nowego testu zawierały pozostałości pestycydów. Tym razem zbadaliśmy osiem rodzajów pomidorów,...

Tanie zapięcia lepsze od drogich

23 ZAPIĘCIA DO ROWERÓW W TEŚCIE: Łańcuchowe, U-lock czy składane? Jakim rodzajem zapięcia zabezpieczysz...