0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaTestyTEST - AGD i RTVJakość wychodzi w praniu

Jakość wychodzi w praniu

Opublikowano:

spot_img

17 PRALEK W TEŚCIE: Nasz test pozwoli ci znaleźć pralkę odpowiednią na twoją kieszeń, a jednocześnie dobrze piorącą. Bo wśród tych najwyżej ocenionych, oprócz drogich modeli, znalazło się kilka w naprawdę korzystnej cenie.

Nasz test pozwoli ci także uniknąć wyrzucania pieniędzy w błoto. Okazało się bowiem, że jedna z najdroższych pralek została oceniona jedynie miernie. Ale kwota, którą musimy zapłacić za pralkę w momencie jej zakupu to dopiero początek kosztów, które będą z nią związane. Dlatego sprawdziliśmy, które pralki są naprawdę oszczędne, a które pochłaniają ogromne ilości wody i prądu.

Pralki prześwietlone na wylot

W teście szczegółowym badaniom w laboratorium poddaliśmy 17 urządzeń chętnie kupowanych marek. Wśród nich znalazły się między innymi pralki: Bosch, Amica, Indesit, AEG-Electrolux, Ardo, Candy czy Whirlpool. Testowi poddaliśmy zarówno pralki ładowane od frontu, jak i ładowane od góry. Większość modeli w teście to pralki wolnostojące, ale znalazła się też jedna do zabudowy, która – jak wykazał test – jest godna polecenia.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Jaki odkurzacz jest dobry i tani?

65 ODKURZACZY W TEŚCIE: Czy droższy znaczy lepszy? Okazuje się, że w przypadku odkurzaczy...

Jaki ekspres kupić?

31 EKSPRESÓW DO KAWY W TEŚCIE: Ekspres automatyczny czy kapsułkowy? A może ręczny? Jaki...