0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaTestyTEST - AGD i RTVJakość wychodzi w praniu

Jakość wychodzi w praniu

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

17 PRALEK W TEŚCIE: Nasz test pozwoli ci znaleźć pralkę odpowiednią na twoją kieszeń, a jednocześnie dobrze piorącą. Bo wśród tych najwyżej ocenionych, oprócz drogich modeli, znalazło się kilka w naprawdę korzystnej cenie.

Nasz test pozwoli ci także uniknąć wyrzucania pieniędzy w błoto. Okazało się bowiem, że jedna z najdroższych pralek została oceniona jedynie miernie. Ale kwota, którą musimy zapłacić za pralkę w momencie jej zakupu to dopiero początek kosztów, które będą z nią związane. Dlatego sprawdziliśmy, które pralki są naprawdę oszczędne, a które pochłaniają ogromne ilości wody i prądu.

Pralki prześwietlone na wylot

W teście szczegółowym badaniom w laboratorium poddaliśmy 17 urządzeń chętnie kupowanych marek. Wśród nich znalazły się między innymi pralki: Bosch, Amica, Indesit, AEG-Electrolux, Ardo, Candy czy Whirlpool. Testowi poddaliśmy zarówno pralki ładowane od frontu, jak i ładowane od góry. Większość modeli w teście to pralki wolnostojące, ale znalazła się też jedna do zabudowy, która – jak wykazał test – jest godna polecenia.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Duże lodówki w teście

13 LODÓWEK SIDE-BY-SIDE W TEŚCIE: Siedem bardzo dobrych dużych lodówek i sześć nieco słabszych...

Dobre też wśród tanich

28 SZCZOTECZEK ELEKTRYCZNYCH W TEŚCIE: Większość szczoteczek z testu czyści zęby bardzo dobrze. Problemy...

Test ekspresów do kawy: Wybierz tani i dobry

31 EKSPRESÓW DO KAWY W TEŚCIE: Czy dobry ekspres musi być drogi? Nowy test...