0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaTestyTEST - AGD i RTVDużo miejsca i duże wydatki

Dużo miejsca i duże wydatki

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

13 LODÓWEK SIDE-BY-SIDE W TEŚCIE: Lodówka side-by-side, czyli dwudrzwiowa to wybór dobry dla dużej rodziny. Zastanawiasz się, czy warto kupić taką dużą lodówkę? I jaką w ogóle wybrać? Ten test rozwieje twoje wątpliwości.

Nasi eksperci przyjrzeli się w laboratorium 13 takim dużym lodówkom. Dokonali szczegółowych pomiarów, między innymi chłodzenia, zamrażania, stabilności temperatury, izolacji i mnóstwa innych istotnych dla użytkownika parametrów. W tabeli z wynikami testu znajdziesz porównanie wszystkich lodówek i dowiesz się, który model wypadł najlepiej, a na który nie ma sensu wydawać pieniądze. Od razu zaznaczymy, że wśród bardzo dobrze ocenionych lodówek side-by-side znajdziesz również tanie modele. Zaś niektóre z końca tabeli kosztują znacznie więcej.

W amerykańskim stylu

Lodówki side-by-side dobrze znamy z amerykańskich filmów. Są szerokie i mają dwie pary drzwi. Najczęściej za drzwiami z lewej strony (często węższymi) znajduje się zamrażalnik, zaś z prawej – chłodziarka. Popularność takich kolosów właśnie w Stanach Zjednoczonych sprawiła, że lodówki dwudrzwiowe nazywamy także amerykańskimi. Wyglądają naprawdę imponująco. Czy ich posiadanie oznacza koniec z zapakowaną po brzegi lodówką, w której trudno cokolwiek znaleźć, i całkowicie zapełnionym zamrażalnikiem, do którego już nic nie zmieścisz?

Testowane lodówki: Bosch KAD90VB20, Haier HB18FGSAAA, Haier HRF-522IG6, Haier HTF-452DM7, Haier HTF-610DSN7, LG GSL361ICEZ, Samsung RS50N3513SA, Samsung RS66N8101S9, Samsung RS67N8210S9, Samsung RS68N8230S9, Samsung RS68N8240B1, Samsung RS68N8240SL, Samsung RS68N8941SL

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Kawa z domowego automatu

39 AUTOMATYCZNYCH EKSPRESÓW DO KAWY W TEŚCIE: Kremowe cappuccino czy mocne espresso? Znajdź ekspres...

Test golarek: Ostra, lecz delikatna

9 GOLAREK ELEKTRYCZNYCH W TEŚCIE: Niektóre golarki szarpią skórę albo nie są wodoszczelne. Jest...

Najtańszy oczyszczacz w czołówce testu

12 OCZYSZCZACZY W TEŚCIE: W nowym teście oczyszczaczy powietrza w szranki stanęło 12 modeli....