0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaTestyTEST - Dom i ogródCiche podkaszarki akumulatorowe i głośne z kablem

Ciche podkaszarki akumulatorowe i głośne z kablem

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

10 PODKASZAREK W TEŚCIE: Na pierwszy rzut oka wszystkie podkaszarki wyglądają tak samo. Dopiero, kiedy badacze przystąpili do pracy, okazało się, że różnice są ogromne. Najlepsze podkaszarki ułatwią ci pracę, a te najsłabsze ją utrudnią.

Ten test pomoże ci wybrać najlepszą podkaszarkę do twoich potrzeb, z którą nie będziesz się męczyć przez kolejne lata, tylko z powodu niewłaściwego zakupu. W teście znajdziesz 10 podkaszarek, w tym siedem akumulatorowych i trzy z kablem. Połowa z nich zasłużyła na ocenę dobrą, ale tylko jedna podłączana do sieci.

W porównawczym teście podkaszarek eksperci ocenili w badaniach w laboratorium najważniejsze z twojego punktu widzenia cechy tych narzędzi, w tym między innymi: wydajność, jakość cięcia, łatwość i uciążliwość obsługi, akumulator, hałas, zużywanie żyłki, pobór prądu, a nawet zawartość szkodliwych substancji w uchwytach.

Cicha podkaszarka to skarb nie tylko dla sąsiadów

Lubisz swoich sąsiadów? W takim razie wybierz cichą podkaszarkę akumulatorową. Właśnie urządzenia z akumulatorem okazały się znacznie cichsze od kablowych. Cicha podkaszarka jest zresztą w interesie nie tylko sąsiadów, ale też twoim i twojej rodziny. Zajrzyj do tabeli z wynikami testu – tam znajdziesz oceny dwóch najcichszych maszyn: Husquarna 115iL i Black+Decker STC1820PC. Z kolei najgłośniejsze modele w teście to: Einhell Classic GC-ET 4530 Set i Bosch ART 27.

Z testu wynika, że hałas pracy to pierwsza rzecz, która odróżnia podkaszarki akumulatorowe od kablowych. Ale badanie hałasu to dopiero początek pojedynku między tymi dwoma rodzajami naszych kos. Jednym z najważniejszych badań w teście jest wydajność. Pod tym pojęciem kryje się powierzchnia, jaką podkaszarki zdołają skosić w określonym czasie. W najwyżej ocenionych modelach ta powierzchnia jest naprawdę imponująca. W dodatku najlepsze podkaszarki poradzą sobie nie tylko z trawą, ale i z chwastami.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Test ekspresów do kawy: Wybierz tani i dobry

31 EKSPRESÓW DO KAWY W TEŚCIE: Czy dobry ekspres musi być drogi? Nowy test...

Test oczyszczaczy: W poszukiwaniu czystego powietrza

7 OCZYSZCZACZY POWIETRZA W TEŚCIE: Jaki oczyszczacz powietrza kupić? Taki, który skutecznie usuwa wirusy,...

Test pralek: Tanie pranie

30 PRALEK W TEŚCIE: Nowy test pralek pokazuje jasno: różnice między pralkami są bardzo...