0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Biblioteka w kieszeni

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

15 CZYTNIKÓW W TEŚCIE: Szukasz czytnika e-booków? Myślisz, że Kindle jest tu naturalnym wyborem? Jest co prawda popularny, ale wybór dobrych czytników masz znacznie większy.

Dzięki czytnikowi e-booków z łatwością zmieścisz w kieszeni tysiące książek. Nie każdy jest jednak na tyle prosty w obsłudze, żeby używanie go było prawdziwą przyjemnością. No i nie na każdym czytanie będzie komfortowe. Nie wszystkie też obsługują popularne formaty plików. Aby ułatwić ci wybór właściwego czytnika, przetestowaliśmy w laboratorium 15 modeli. Oprócz jakości ich użytkowania, nasi eksperci ocenili też ich wyświetlacze, łatwość i prędkość ściągania e-booków, możliwości konfiguracji, obsługiwane formaty i funkcje dodatkowe. Teraz już wiadomo, który czytnik książek elektronicznych jest najlepszy, a którym w ogóle nie warto zawracać sobie głowy.

Skąd książki?

Czytniki e-booków są cienkie i lekkie. Łatwo się je trzyma i wygodnie nosi. Ten najlżejszy z testu waży jedyne 141 g ….

Testowane czytniki e-booków: Amazon Kindle 3G, Amazon Kindle Fire, Amazon Kindle Paperwhite 3G, Amazon Kindle PaperwhiteWiFi, Apple iPad mini, Bookeen Cybook Odyssey HD FrontLight, Bookeen Cybook Opus, Bookeen Odyssey, Energy Book 1162, IBS Pocketbook Basic 613, IBS Pocketbook Touch 622, Kobo GLO N613, Sony PRS-T1, Sony PRS-T2, Trekstor E-book Reader 3.0

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Test słuchawek: Od ucha do ucha

14 SŁUCHAWEK NAUSZNYCH W TEŚCIE: Test słuchawek wyłonił najlepsze modele. Okazuje się, że za...

Najlepsza szczoteczka dla malucha

8 ELEKTRYCZNYCH SZCZOTECZEK DLA DZIECI W TEŚCIE: Zadbaj o zdrowe zęby swojego dziecka za...

Test kasków: Tylko dwa dobrze chronią

10 KASKÓW NARCIARSKICH I SNOWBOARDOWYCH W TEŚCIE: W tym teście znajdziesz wyniki badań kasków...