0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaNa CzasieUwaga na… ciała obce w herbatce dla niemowląt

Uwaga na… ciała obce w herbatce dla niemowląt

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

W popularnej herbatce dla niemowląt konsument znalazł ciała obce. Sanepid zbadał sprawę i potwierdził, że ciała obce w herbatce rzeczywiście się znajdują. Zanieczyszczonej herbatki nie wolno spożywać! Poniżej podajemy jej numer partii.

„Spożycie produktu przez najmłodszych konsumentów może wiązać się z ryzykiem zdrowotnym” – informuje Główny Inspektorat Sanitarny (GIS).

Herbatka, w której wykryto ciała obce, jest przeznaczona dla niemowląt i dzieci powyżej 8. miesiąca życia.

Tej herbatki nie pij!

Chodzi o następującą herbatkę o podanym numerze partii:

Nazwa: Humana Herbatka owocowa z ekstraktem z owoców po 8 miesiącu, 200 g

Numer partii: 73033 C56

Data minimalnej trwałości: 29.11.2023

Wyprodukowano dla Humana Poland Sp. z o.o., Plac Konesera 6 lok. B.3, 03-736 Warszawa przez firmę ARTIFEX INSTANT S.R.O. z Republiki Czeskiej.

Co dalej?

Jak informuje GIS, firma Humana Poland Sp. z o.o., przekazała do wszystkich sieci handlowych, które zakupiły produkt ze wskazanej partii, prośbę o natychmiastowe wstrzymanie sprzedaży.

Jeżeli jednak znajdziesz w sklepie herbatkę o podanym numerze partii, nie kupuj jej. Sprawdź też, czy nie masz jej w domu. Absolutne nie należy jej spożywać, a w szczególności nie podawaj jej dziecku.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Test zamrażarek: znamy najlepszą

11 ZAMRAŻAREK W TEŚCIE: Najlepsze zamrażarki z testu potrafią przez długi czas zachować świeżość...

Te ekspresy do kawy są najlepsze

15 EKSPRESÓW KAPSUŁKOWYCH I RĘCZNYCH W TEŚCIE: Które ekspresy kapsułkowe i ręczne są najlepsze?...

Tani ekspres lepszy od drogich

50 AUTOMATYCZNYCH EKSPRESÓW DO KAWY W TEŚCIE: Niecałe 1600 zł – tyle kosztuje dobry...