0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaNa CzasieCiąg dalszy sprawy z solą

Ciąg dalszy sprawy z solą

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

Po tym jak w zeszły wtorek opublikowaliśmy otrzymane od Głównego Inspektora Sanitarnego pismo i listę przedsiębiorców będące odpowiedzią na nasz wniosek o udzielenie informacji publicznej dotyczącej wytwarzania, pośredniczenia w sprzedaży oraz sprzedaży detalicznej soli lub produktów spożywczych, których składnikiem jest sól wypadowa, zaczęły kontaktować się z nami widniejące na liście firmy.

Trzy piekarnie i cukiernie z listy dostarczyły nam dokumenty z kontroli sanepidu, z których wynika, że na liście znalazły się niesłusznie, ponieważ z solą wypadową nie miały nic wspólnego.

W związku z tym zwróciliśmy się natychmiast do Głównego Inspektora Sanitarnego o zweryfikowanie przesłanej wcześniej listy pod względem zasadności umieszczenia na niej części przedsiębiorców, którzy mogli soli wypadowej nie posiadać lub nie nabywać od firm objętych postępowaniem prokuratorskim w sprawie soli wypadowej oraz o podanie informacji, dlaczego na liście mogą znajdować się przedsiębiorcy, którzy takiej soli nie posiadali lub nie nabywali.

Wszystkie firmy, które uważają, że na liście Głównego Inspektora Sanitarnego znalazły się niesłusznie, prosimy o kontakt z Fundacją Pro-Test (e-mail: [email protected], tel. 607449196).

O dalszym ciągu sprawy będziemy informować na bieżąco. 

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Nie wszystkie wytrzymały

13 NOŻYC DO ŻYWOPŁOTU W TEŚCIE: Z cienkimi gałęziami prawie każde nożyce akumulatorowe z...

Test małych telewizorów: Telewizor idealny

43 TELEWIZORY 32-50 cali W TEŚCIE: Ten test małych telewizorów pokazał, że nie zawsze...

Pojedynek gigantów, czyli duże telewizory w teście

64 TELEWIZORY 55-65 CALI W TEŚCIE: 29 telewizorów z testu okazało się jedynie dostatecznych....