0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaNa CzasieCiąg dalszy sprawy z solą

Ciąg dalszy sprawy z solą

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

Po tym jak w zeszły wtorek opublikowaliśmy otrzymane od Głównego Inspektora Sanitarnego pismo i listę przedsiębiorców będące odpowiedzią na nasz wniosek o udzielenie informacji publicznej dotyczącej wytwarzania, pośredniczenia w sprzedaży oraz sprzedaży detalicznej soli lub produktów spożywczych, których składnikiem jest sól wypadowa, zaczęły kontaktować się z nami widniejące na liście firmy.

Trzy piekarnie i cukiernie z listy dostarczyły nam dokumenty z kontroli sanepidu, z których wynika, że na liście znalazły się niesłusznie, ponieważ z solą wypadową nie miały nic wspólnego.

W związku z tym zwróciliśmy się natychmiast do Głównego Inspektora Sanitarnego o zweryfikowanie przesłanej wcześniej listy pod względem zasadności umieszczenia na niej części przedsiębiorców, którzy mogli soli wypadowej nie posiadać lub nie nabywać od firm objętych postępowaniem prokuratorskim w sprawie soli wypadowej oraz o podanie informacji, dlaczego na liście mogą znajdować się przedsiębiorcy, którzy takiej soli nie posiadali lub nie nabywali.

Wszystkie firmy, które uważają, że na liście Głównego Inspektora Sanitarnego znalazły się niesłusznie, prosimy o kontakt z Fundacją Pro-Test (e-mail: [email protected], tel. 607449196).

O dalszym ciągu sprawy będziemy informować na bieżąco. 

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Dobre też wśród tanich

28 SZCZOTECZEK ELEKTRYCZNYCH W TEŚCIE: Większość szczoteczek z testu czyści zęby bardzo dobrze. Problemy...

Test ekspresów do kawy: Wybierz tani i dobry

31 EKSPRESÓW DO KAWY W TEŚCIE: Czy dobry ekspres musi być drogi? Nowy test...

Test oczyszczaczy: W poszukiwaniu czystego powietrza

7 OCZYSZCZACZY POWIETRZA W TEŚCIE: Jaki oczyszczacz powietrza kupić? Taki, który skutecznie usuwa wirusy,...