0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaArtykułyZwycięzcy testów

Zwycięzcy testów

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

Jak wybrać takie świąteczne prezenty, które sprawią naszym bliskim prawdziwą radość? To proste: muszą mieć dobrą jakość. Cóż więc lepszego można znaleźć pod choinką, jeśli nie produkty, które zwyciężyły w testach? Przedstawiamy zatem poniżej testy produktów, które idealnie nadają się na prezent. Jeśli wybierzecie najlepsze, niespodzianka znaleziona pod choinką nikogo nie rozczaruje.

Telewizory
Wybór dobrego telewizora z płaskim ekranem do łatwych zadań nie należy. Jakość obrazu i dźwięku większości testowanych modeli o przekątnych od 32 do 42 cali pozostawia wiele do życzenia. Tylko siedem z 24 przetestowanych modeli otrzymało oceny dobre. Rozczarowują przede wszystkim duże plazmy. Zużywają dużo prądu, a ich obraz, nawet przy HDTV, wcale nie zachwyca. Sprawdźcie, który telewizor was nie zawiedzie.
24 telewizory w teście, w tym 6 plazm i 18 telewizorów LCD

Aparaty cyfrowe
Aparat cyfrowy to w ostatnich latach bardzo chętnie kupowany prezent pod choinkę. Niestety żaden z przetestowanych aparatów nie osiągnął najwyższego wyniku. Czyżby nadszedł czas zdjęć kiepskiej jakości? Sprawdźcie sami.
44 aparatów w teście

Kamery cyfrowe
Oczekujesz, że nowa kamera umożliwi ci nagrywanie filmów wysokiej jakości? W takim razie wybierz cyfrową kamerę HD. Modele standardowe pozostały za nimi w teście daleko w tyle. Mają jednak niezaprzeczalny plus: są tańsze.
52 kamery w teście, w tym 32 kamery SD i 20 HD

Ekspresy do kawy
Ekspres na specjalne kapsułki czy automatyczny? Wybór do łatwych nie należy. Jedno jest pewne: kawa zaparzona w ekspresie ciśnieniowym pod każdym względem przewyższa napar z ekspresu przelewowego. Niestety dwa modele nie przeszły próby wytrzymałości, a z kilku wydobywały się szkodliwe substancje.
14 ekspresów w teście

Systemy nawigacji satelitarnej
Systemy nawigacji samochodowej mają teraz swój czas. Coraz więcej kierowców rezygnuje z tradycyjnej mapy drogowej na rzecz miłego głosu mającego doprowadzić ich do celu podróży. Głos z którego urządzenia doprowadzi ich do celu najlepiej?
27 nawigacji w teście, w tym 25 do samochodu i dwie na motocykl

Telefony komórkowe
WiFi, Bluetooth, GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA… Mimo różnorodności dodatków do telefonów, w naszych testach wychodzimy z założenia, że komórka służy głównie do prowadzenia rozmów i wysyłania SMS-ów. Jeśli słabo słychać rozmówcę, nigdy nie masz zasięgu, a znalezienie konkretnej osoby na liście kontaktów zajmuje więcej czasu niż jej wizytówki w biurku, to, zgodzicie się chyba, superszybkie łącze internetowe ani dobry aparat fotograficzny nie złagodzą codziennego stresu. Niestety nie każdy telefon pozwoli go uniknąć swojemu właścicielowi…
31 telefonów w teście

Golarki elektryczne
Gładka, gładsza, najgładsza… Jaka jest skóra po porannym goleniu? Wyniki testu pokazują, że nawet wśród tańszych modeli są golarki, które pozostawią idealnie gładką skórę. Z kolei nie każda droga maszynka zapewni nam golenie równie skuteczne.
18 golarek w teście

Odtwarzacze MP3
W dostępnych na rynku odtwarzaczach audio, znanych wszystkim pod nazwą „empetrójki”, zadziwia liczba funkcji, wzrost parametrów z roku na rok i… kolory. W tym natłoku informacji zwróć uwagę, czy dostajesz to, czego naprawdę potrzebujesz.
32 empetrójki w teście

Przenośne odtwarzacze DVD
Teraz filmy możemy oglądać nawet podczas podróży. Czy jednak obraz przenośnych odtwarzaczy DVD zadowoli wymagającego widza? Test pokazał, że w przypadku większości modeli nie ma co nastawiać się na doznania wizualne. Bardziej na miłe wypełnienie czasu podczas jazdy samochodem.
12 odtwarzaczy w teście

Narty
Sezon narciarski rozpoczęty! W górach pierwszy śnieg, a sklepach pełen wybór nowych modeli nart. Jeżeli chcesz, aby twoi bliscy znaleźli pod choinką nową parę desek, sprawdź, z których na pewno się ucieszą.
21 nart w teście, w tym 11 modeli dla kobiet i 10 typu allround.

Suszarki do włosów
Którą suszarkę wybrać, żeby ułatwiała pielęgnację włosów i – co najważniejsze – nie stwarzała zagrożenia? Okazuje się, że nie wszystkie przebadane suszarki były w pełni bezpieczne.
9 suszarek w teście

Wiertarko-wkrętarki
18 akumulatorowych wiertarko-wkrętarek musiało przejść ciężką próbę. W teście sprawdzono ich trwałość, funkcje, łatwość obsługi oraz zawartość szkodliwych związków w uchwytach. Tylko jedno urządzenie okazało się bardzo dobre. Znalazło się też jedno niedostateczne.
18 wiertarko-wkrętarek w teście

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Pestycydy w truskawkach od rolnika i z bazaru

W sezonie Polacy chętnie kupują truskawki prosto od rolnika albo na bazarku. Wybierają je...

Truskawki z Biedronki gorsze niż z Lidla

Zbadaliśmy pozostałości pestycydów w polskich truskawkach z Lidla i Biedronki. W truskawkach z Biedronki...

Nieliczne roboty koszą dobrze

8 ROBOTÓW KOSZĄCYCH W TEŚCIE: Wiele automatycznych kosiarek z testu radzi sobie tylko z...