0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Z odsieczą suchym dłoniom

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

15 KREMÓW DO SUCHEJ SKÓRY RĄK W TEŚCIE: Większość kremów z testu skutecznie pielęgnuje suchą skórę dłoni (choć badacze znaleźli też kilka niechlubnych wyjątków). Za to tylko nieliczne kremy do rąk szybko się wchłaniają.

W czasach koronawirusa tak często myjemy ręce, że ich skóra jest bardziej sucha niż kiedykolwiek. Skóra dłoni staje się napięta, złuszcza się, a nawet pęka, tworząc rany. Każdy, kto zna ten problem, próbuje ratować skórę rąk kremami do nich przeznaczonymi. Jednak nie wszystkie kremy do rąk pomagają. Po które więc warto sięgnąć, a które nie spełnią swojej roli, szczególnie w tym trudnym czasie? Czasie trudnym również dla skóry twoich dłoni?

Odpowiedź znajdziesz w tym teście 15 kremów do rąk do skóry suchej. Wśród kosmetyków, które badacze wzięli pod lupę, są między innymi produkty takich marek, jak: Nivea, Neutrogena, Body Shop czy znacznie droższe, takie jak Shideido. Jak się okazało, cena wcale nie świadczy o jakości. Wśród wysoko ocenionych kremów są dwa najtańsze kosmetyki w teście: jeden z nich kosztuje tylko 6,30 zł w przeliczeniu na 100 ml; drugi – jedynie 9,90 zł. To 10 razy mniej niż inny z przetestowanych kremów, ocenionych jedynie dostatecznie.

Testowane kremy: Atrix Intensive Krem Ochronny, Balea Handcreme Urea, Eldena Body Care Krem do rąk z masłem Shea i Panthenolem, Eos Evolution of smooth Essential Hand Lotion, balsam do rąk Vanilla Orchid, Florena Krem do rąk Oliwa z oliwek, Kamill Hand & Nagelcreme, Kiehl’s Ultimate Strength Hand Salve, L’Occitane en Provance Dry Skin Hand Cream, Neutrogena Krem do rąk Formuła Norweska, Nivea Intensive Care Krem do rąk, Rossmann / Alterra wieloskładnikowy krem do rąk Granat Bio i Masło Shea Bio, Rossmann / Isana Krem do rąk rumiankowy, Shiseido Advanced Essential Energy Krem do rąk, The Body Shop Hemp Krem do rąk Hard-Working Hand Protector, Weleda Cytrusowy krem do rąk i paznokci

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Nieliczne roboty koszą dobrze

8 ROBOTÓW KOSZĄCYCH W TEŚCIE: Wiele automatycznych kosiarek z testu radzi sobie tylko z...

Test: Pestycydy w pomidorach z importu

Wszystkie pomidory z nowego testu zawierały pozostałości pestycydów. Tym razem zbadaliśmy osiem rodzajów pomidorów,...

Tanie zapięcia lepsze od drogich

23 ZAPIĘCIA DO ROWERÓW W TEŚCIE: Łańcuchowe, U-lock czy składane? Jakim rodzajem zapięcia zabezpieczysz...