0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Wszystko w jednym

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

24 URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE W TEŚCIE: Drukowanie, skanowanie, kserowanie, faksowanie – jeżeli nie masz wystarczająco dużo miejsca na osobne urządzenia do wykonywania tych czynności, kup jedno, które łączy wiele funkcji biurowych.

Ale zanim zdecydujesz się na zakup urządzenia wielofunkcyjnego, dobrze zastanów się, czy rzeczywiście będzie ci potrzebne. Aż 11 modeli z naszego testu zasłużyło tylko na trójkę. Niektóre są naprawdę drogie: Zdecydowanie więcej wydasz na dobry sprzęt łączący wiele funkcji niż na zwykłą drukarkę. Będzie on też znacznie większy i cięższy od drukarki. Dlatego przed zakupem odpowiedz sobie na podstawowe pytanie: Jak często kserujesz, skanujesz lub faksujesz? Wiele osób sądzi, że więcej funkcji oznacza lepsze urządzenie. Ale chyba nie chcesz przepłacić za te funkcje, których nie będziesz używać? W takim wypadku polecamy wybór prostej drukarki laserowej lub atramentowej, w którym pomoże ci nasz test drukarek.

Jeżeli jednak twoja praca lub hobby wymaga częstego korzystania z pomocy skanera, faksu lub kserokopiarki, kupienie urządzenia wielofunkcyjnego jest jak najbardziej uzasadnione. Tylko pomyśl, jak ułatwi ci pracę na przykład ze zdjęciami: nie dość, że je wydrukuje, to jeszcze pozwoli wgrać do komputera dzięki skanerowi. I nie ma potrzeby, abyś zajmował cenne miejsce na biurku dodatkowym sprzętem. Do tego możliwość kserowania i faksowania – to też w wielu sytuacjach ułatwia życie. Jeśli chodzi o tę ostatnią funkcję – faksowanie – ma ją większość urządzeń naszego testu. I, co ważne, we wszystkich przypadkach faksowanie zostało ocenione na piątkę.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Kawa z domowego automatu

39 AUTOMATYCZNYCH EKSPRESÓW DO KAWY W TEŚCIE: Kremowe cappuccino czy mocne espresso? Znajdź ekspres...

Test golarek: Ostra, lecz delikatna

9 GOLAREK ELEKTRYCZNYCH W TEŚCIE: Niektóre golarki szarpią skórę albo nie są wodoszczelne. Jest...

Najtańszy oczyszczacz w czołówce testu

12 OCZYSZCZACZY W TEŚCIE: W nowym teście oczyszczaczy powietrza w szranki stanęło 12 modeli....