0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaTestyTEST - AGD i RTVWolisz być szpiegiem czy artystą?

Wolisz być szpiegiem czy artystą?

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

A może chcesz po prostu pstrykać fotki? Wśród testowanych przez nas aparatów można znaleźć urządzenia ważące mniej więcej tyle, co miesięcznik, który właśnie czytasz (np. Canon Digital Ixus i7 czy Sony Cyber-shot DSC-T10) – łatwe do ukrycia przed światem, a dające często lepsze zdjęcia niż niektóre 18 razy cięższe aparaty. Nie przewidujemy jednak zniknięcia dużych aparatów z dnia na dzień. Ich właściciele mogą wykazać się umiejętnością wykorzystania zaawansowanych funkcji. Z ich pomocą łatwiej stworzyć dzieło sztuki.

Nasz test pokazuje, że wielkość aparatu wcale nie musi określać jakości pracy i uzyskiwanych zdjęć. Choć najlepszy w teście produkt to aparat typu „”prosumer”” (patrz „”Podziały świata aparatów cyfrowych””), niewiele ustępuje mu najlepszy z testowanych kompaktów, którego zakup pozwoli oszczędzić kilkaset złotych.

O konkurencyjności w świecie aparatów cyfrowych świadczy fakt, że żaden z testowanych aparatów nie osiągnął oceny gorszej niż dostateczna. Kupując aparat, dopasuj go do siebie, sprawdź, czy dobrze leży w twojej dłoni – tego nie jesteśmy w stanie przetestować za ciebie.

 

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Test ekspresów do kawy: Wybierz tani i dobry

31 EKSPRESÓW DO KAWY W TEŚCIE: Czy dobry ekspres musi być drogi? Nowy test...

Test oczyszczaczy: W poszukiwaniu czystego powietrza

7 OCZYSZCZACZY POWIETRZA W TEŚCIE: Jaki oczyszczacz powietrza kupić? Taki, który skutecznie usuwa wirusy,...

Test pralek: Tanie pranie

30 PRALEK W TEŚCIE: Nowy test pralek pokazuje jasno: różnice między pralkami są bardzo...