0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaTestyTEST - AGD i RTVWolisz być szpiegiem czy artystą?

Wolisz być szpiegiem czy artystą?

Opublikowano:

spot_img

A może chcesz po prostu pstrykać fotki? Wśród testowanych przez nas aparatów można znaleźć urządzenia ważące mniej więcej tyle, co miesięcznik, który właśnie czytasz (np. Canon Digital Ixus i7 czy Sony Cyber-shot DSC-T10) – łatwe do ukrycia przed światem, a dające często lepsze zdjęcia niż niektóre 18 razy cięższe aparaty. Nie przewidujemy jednak zniknięcia dużych aparatów z dnia na dzień. Ich właściciele mogą wykazać się umiejętnością wykorzystania zaawansowanych funkcji. Z ich pomocą łatwiej stworzyć dzieło sztuki.

Nasz test pokazuje, że wielkość aparatu wcale nie musi określać jakości pracy i uzyskiwanych zdjęć. Choć najlepszy w teście produkt to aparat typu „”prosumer”” (patrz „”Podziały świata aparatów cyfrowych””), niewiele ustępuje mu najlepszy z testowanych kompaktów, którego zakup pozwoli oszczędzić kilkaset złotych.

O konkurencyjności w świecie aparatów cyfrowych świadczy fakt, że żaden z testowanych aparatów nie osiągnął oceny gorszej niż dostateczna. Kupując aparat, dopasuj go do siebie, sprawdź, czy dobrze leży w twojej dłoni – tego nie jesteśmy w stanie przetestować za ciebie.

 

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Jaki ekspres kupić?

31 EKSPRESÓW DO KAWY W TEŚCIE: Ekspres automatyczny czy kapsułkowy? A może ręczny? Jaki...

Jaki odkurzacz jest dobry i tani?

65 ODKURZACZY W TEŚCIE: Czy droższy znaczy lepszy? Okazuje się, że w przypadku odkurzaczy...