0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Włosy z polotem

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

Jaka jest rada na oklapnięte, cienkie włosy? Szampon zwiększający ich objętość. Wyniki testu pokazują, że efekt utrzyma się przez kilka godzin po umyciu. Jednak nie każdy tego typu szampon będzie równie skuteczny.

Żaden z przetestowanych szamponów zwiększających objętość włosów nie został oceniony bardzo dobrze. Tylko cztery spośród prezentowanych przez nas produktów naukowcy ocenili dobrze. Pozostałe okazały się natomiast jedynie dostateczne. Powodem obniżenia oceny był albo kiepski efekt zwiększania objętości włosów, albo niewystarczające działanie pielęgnacyjne – to wynik testu przeprowadzonego przez niemiecką Fundację Warentest.

Tani i dobry

Co ciekawe, na dobry szampon wcale nie musimy dużo wydać. Bardzo dobrze w badaniach wypadł na przykład produkt oferowany przez sklepy dyskontowe Lidl, za którego butelkę o pojemności 300 ml zapłacimy jedyne 3 zł. Jak na ironię najdroższy szampon w teście (29 zł/250 ml) uplasował się na szarym końcu rankingu. To kosmetyk marki John Frieda, zawdzięczający swą nazwę znanemu brytyjskiemu fryzjerowi. Niestety ani cena, ani nazwisko eksperta nie sprawiają, że szampon ten skutecznie doda naszym włosom objętości. Za ten badany parametr otrzymał jedynie ocenę dostateczną. Ponadto po umyciu nim włosy źle się rozczesują.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Które ziemniaki mają pestycydy? Sprawdziliśmy

Ziemniaki z Biedronki nie miały żadnych pozostałości pestycydów. Pod tym względem spełniały normy nawet...

Zbadaliśmy pestycydy w pomidorach z Lidla i Biedronki

Po teście jabłek kolej na pomidory. Okazuje się, że one również zawierają pozostałości pestycydów....

Jabłka z Lidla gorsze niż z Biedronki

Fundacja Pro-Test wykryła aż dziewięć różnych pestycydów w jabłkach z Lidla. W jabłkach z...