0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Uchwyć chwilę!

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

22 KAMERY W TEŚCIE: Kamera sprawi, że wspomnienie wyjątkowych chwil pozostanie żywe. Pod warunkiem, że to dobra kamera. Aby pomóc ci wybrać kamerę odpowiednią do twoich potrzeb i budżetu, porównaliśmy 22 modele w specjalistycznym laboratorium.

Wśród przetestowanych modeli kamer znalazły się najpopularniejsze marki tych urządzeń. Ten test to również przegląd przeróżnych ich rodzajów: od kamer HD i SD, poprzez modele z dyskiem twardym, z kartą pamięci aż po miniDV.

Kamery dostępne na rynku różnią się od siebie. W teście oddzielamy kamery o dobrej jakości od tych, na których nie nakręcisz dobrego jakościowo filmu. Najlepsze urządzenia z naszego testu mają jakość obrazu pozwalającą na zapis, który umożliwi odtworzenie nagranych zdarzeń tak, jak je zapamiętałeś. Kamery badane były w różnych warunkach oświetlenia i przy różnych ustawieniach, tak aby odzwierciedlić rzeczywiste sytuacje, z którymi mamy do czynienia na co dzień.

Choć jakość obrazu jest najistotniejszym kryterium przy wyborze kamery, nasza ocena na niej się nie kończy. Przyjrzeliśmy się też łatwości obsługi testowanych urządzeń i wytrzymałości baterii. Sprawdziliśmy, jakie zrobisz nimi zdjęcia, a także jaki uzyskasz dźwięk. Znając wyniki testu, unikniesz rozczarowania kamerą, która nie zapisze prawdziwych kolorów albo nagra dźwięk brzmiący, jak wprost ze studni.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Nie wszystkie wytrzymały

13 NOŻYC DO ŻYWOPŁOTU W TEŚCIE: Z cienkimi gałęziami prawie każde nożyce akumulatorowe z...

Test małych telewizorów: Telewizor idealny

43 TELEWIZORY 32-50 cali W TEŚCIE: Ten test małych telewizorów pokazał, że nie zawsze...

Pojedynek gigantów, czyli duże telewizory w teście

64 TELEWIZORY 55-65 CALI W TEŚCIE: 29 telewizorów z testu okazało się jedynie dostatecznych....