0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Uchwyć chwilę!

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

22 KAMERY W TEŚCIE: Kamera sprawi, że wspomnienie wyjątkowych chwil pozostanie żywe. Pod warunkiem, że to dobra kamera. Aby pomóc ci wybrać kamerę odpowiednią do twoich potrzeb i budżetu, porównaliśmy 22 modele w specjalistycznym laboratorium.

Wśród przetestowanych modeli kamer znalazły się najpopularniejsze marki tych urządzeń. Ten test to również przegląd przeróżnych ich rodzajów: od kamer HD i SD, poprzez modele z dyskiem twardym, z kartą pamięci aż po miniDV.

Kamery dostępne na rynku różnią się od siebie. W teście oddzielamy kamery o dobrej jakości od tych, na których nie nakręcisz dobrego jakościowo filmu. Najlepsze urządzenia z naszego testu mają jakość obrazu pozwalającą na zapis, który umożliwi odtworzenie nagranych zdarzeń tak, jak je zapamiętałeś. Kamery badane były w różnych warunkach oświetlenia i przy różnych ustawieniach, tak aby odzwierciedlić rzeczywiste sytuacje, z którymi mamy do czynienia na co dzień.

Choć jakość obrazu jest najistotniejszym kryterium przy wyborze kamery, nasza ocena na niej się nie kończy. Przyjrzeliśmy się też łatwości obsługi testowanych urządzeń i wytrzymałości baterii. Sprawdziliśmy, jakie zrobisz nimi zdjęcia, a także jaki uzyskasz dźwięk. Znając wyniki testu, unikniesz rozczarowania kamerą, która nie zapisze prawdziwych kolorów albo nagra dźwięk brzmiący, jak wprost ze studni.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Pestycydy w truskawkach od rolnika i z bazaru

W sezonie Polacy chętnie kupują truskawki prosto od rolnika albo na bazarku. Wybierają je...

Truskawki z Biedronki gorsze niż z Lidla

Zbadaliśmy pozostałości pestycydów w polskich truskawkach z Lidla i Biedronki. W truskawkach z Biedronki...

Nieliczne roboty koszą dobrze

8 ROBOTÓW KOSZĄCYCH W TEŚCIE: Wiele automatycznych kosiarek z testu radzi sobie tylko z...