0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Telefoniczne wybory

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

23 KOMÓRKI W TEŚCIE: Pora na wymianę komórki na nową? Nasz test pomoże ci wybrać najlepszy model. W szczegółowych badaniach w laboratorium sprawdziliśmy, jak 23 telefony radzą sobie z łącznością z siecią, rozmawianiem, SMS-ami, fotografowaniem, odtwarzaniem muzyki. Oceniliśmy też ich poręczność i zużywanie baterii oraz parę innych, istotnych z punktu widzenia użytkownika, parametrów.

Mimo że już niemal każdy jest w jej posiadaniu, komórki nadal sprzedają się bardzo dobrze. Tylko czym się kierować przy wyborze nowego telefonu? Jak wybrać ten najlepszy? Nasi niezależni eksperci robią to za ciebie. Fundacja Pro-Test nieustannie poddaje testom przeprowadzanym w specjalistycznych laboratoriach setki modeli różnych urządzeń, w tym również telefonów komórkowych. Dzięki badaniom dowiadujemy się, które modele warte są wydawanych na nie pieniędzy, a których lepiej unikać. Uzyskaną widzę przedstawiamy konsumentom prostym językiem, bez technologicznych zawiłości.

Ogromna liczba dostępnych na rynku telefonów komórkowych sprawia, że wiele osób jest przytłoczonych wielością funkcji i parametrów, wśród których musi wybierać. Lecz wystarczy uzbroić się we właściwą wiedzę, a nie będziemy przez najbliższe dwa lata żałować podjętej w sklepie decyzji.

Czarne dziury

W naszych testach komórek zawsze w pierwszej kolejności pod uwagę bierzemy jakość dźwięku podczas rozmów zarówno wychodzących (kiedy my dzwonimy do kogoś), jak i przychodzących (kiedy ktoś dzwoni do nas). Co się okazało tym razem? Nie wszystkie komórki zapewnią nam komfort rozmowy o dźwięku czystym niemal jak w rzeczywistości. Dziewięć telefonów otrzymało za jakość dźwięku jedynie noty dostateczne. To znaczy, że podczas rozmowy będziemy musieli koncentrować się nie tylko na treści tego, co rozmówca ma nam do przekazania, ale chwilami będziemy musieli wsłuchiwać się w każde słowo, aby je prawidłowo zrozumieć. Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że to dość uciążliwe w przypadku rozmowy telefonicznej.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Nieliczne roboty koszą dobrze

8 ROBOTÓW KOSZĄCYCH W TEŚCIE: Wiele automatycznych kosiarek z testu radzi sobie tylko z...

Test: Pestycydy w pomidorach z importu

Wszystkie pomidory z nowego testu zawierały pozostałości pestycydów. Tym razem zbadaliśmy osiem rodzajów pomidorów,...

Tanie zapięcia lepsze od drogich

23 ZAPIĘCIA DO ROWERÓW W TEŚCIE: Łańcuchowe, U-lock czy składane? Jakim rodzajem zapięcia zabezpieczysz...