0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Tania czy droga?

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

16 NAWIGACJI SAMOCHODOWYCH W TEŚCIE: Czy droga nawigacja samochodowa jest warta swojej ceny? Okazuje się, że tani, podstawowy model GPS-u może być lepszym wyborem od znacznie droższego urządzenia tej samej marki.

Przedstawiamy test przenośnych nawigacji GPS, w którym porównano po dwa modele ośmiu marek: jeden tańszy, drugi droższy. Co się okazało? Wypasione urządzenia z wyższej półki trzech marek zawiodły – wypadły gorzej od swoich tańszych odpowiedników.

Informacje z drogi nie dla każdego

Jeżeli potrzebna ci nawigacja, która przede wszystkim doprowadzi cię do celu podróży, a niekoniecznie będzie wyposażona w liczne dodatkowe funkcje, z pewnością w teście znajdziesz dobre, odpowiednie dla siebie urządzenie. W dodatku możesz oszczędzić nawet ponad 50%. Jak bowiem wykazał test, żaden z podstawowych, tańszych modeli nawigacji nie miał znaczących minusów. Niedrogie GPS-y spełniały przy tym oczekiwania tych kierowców, którym zależy na skutecznym i bezproblemowym nawigowaniu. Warto tu zaznaczyć, że trzy z przetestowanych nawigacji otrzymały oceny końcowe jedynie mierne. Co ciekawe, wszystkie trzy to droższe modele porównywanych par.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Test golarek: Ostra, lecz delikatna

9 GOLAREK ELEKTRYCZNYCH W TEŚCIE: Niektóre golarki szarpią skórę albo nie są wodoszczelne. Jest...

Najtańszy oczyszczacz w czołówce testu

12 OCZYSZCZACZY W TEŚCIE: W nowym teście oczyszczaczy powietrza w szranki stanęło 12 modeli....

Te opony są bezpieczne

32 OPONY ZIMOWE W TEŚCIE: Przyczepność na śniegu, lodzie i mokrej nawierzchni ma zimą...