0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaTestyTEST - AGD i RTVŚwietny obraz, uciążliwa obsługa

Świetny obraz, uciążliwa obsługa

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

13 ODTWARZACZY W TEŚCIE: Najtańszy odtwarzacz z testu kosztuje prawie 600 zł, zaś najtańszy wśród odtwarzaczy 3D – ponad 800. Czy warto tyle wydać? Większość przebadanych modeli uzyskało dobre wyniki. Tylko dwa okazały się jedynie dostateczne.

Zwykłe oglądanie filmów należy już do przeszłości. Dziś nastała era Blue-ray. Jeśli wierzyć hasłom reklamowym producentów, odtwarzacze Blue-ray nie tylko wyświetlą film wysokiej rozdzielczości (HD – high definition). Te urządzenia to uniwersalne centra rozrywki multimedialnej – zapewnią przyjemność oglądania filmów w trzecim wymiarze i pozwolą skorzystać z internetu. Odtwarzacze CD czy DVD stają się więc całkowicie zbędne – niebieski laser odtwarzacza Blue-ray potrafi bowiem odczytać obraz i dźwięk również ze zwykłych płyt CD i DVD.

W prezentowanym przez nas teście 13 modeli odtwarzaczy Blue-ray miało okazję pokazać, czy słusznie są tak wychwalane przez producentów. Jednego z pewnością udało im się dowieść: z jakością obrazu odtwarzanych filmów wysokiej rozdzielczości z płyty Blue-ray wszystkie modele z testu poradziły sobie wyśmienicie. Dźwięk także pozytywnie zaskoczył ekspertów testujących odtwarzacze.

Obraz i dźwięk bez zarzutu

Wymienione wyżej zalety ułatwiają wybór odtwarzacza Blue-ray tym wszystkim, którzy chcą oglądać filmy w tej technologii. Do tego idealnie nadaje się nawet najtańsze urządzenie w teście: Toshibie BDX2100KE udało się uzyskać najwyższą – bardzo dobrą – notę za obraz i dźwięk, a zapłacimy za nią tylko 584 zł. „Tylko”, bo to niedużo w porównaniu z innymi modelami z testu. Te najdroższe kosztują grubo ponad 1000 zł.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Test ekspresów do kawy: Wybierz tani i dobry

31 EKSPRESÓW DO KAWY W TEŚCIE: Czy dobry ekspres musi być drogi? Nowy test...

Test oczyszczaczy: W poszukiwaniu czystego powietrza

7 OCZYSZCZACZY POWIETRZA W TEŚCIE: Jaki oczyszczacz powietrza kupić? Taki, który skutecznie usuwa wirusy,...

Test pralek: Tanie pranie

30 PRALEK W TEŚCIE: Nowy test pralek pokazuje jasno: różnice między pralkami są bardzo...