0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Spokojne głowy

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

21 MIEJSKICH KASKÓW ROWEROWYCH DLA DOROSŁYCH I KASKÓW DLA DZIECI W TEŚCIE: Dobra amortyzacja uderzenia, ale też łatwość obsługi ikomfort, dobra wentylacja i brak szkodliwych substancji – to cechy dobrego kasku rowerowego. Nie każdy je spełnia. Dwa modele z testu są wręcz niedostateczne.

Zniszczone kaski rowerowe dają do myślenia. Dzięki nim rowerzyści wyszli cało z groźnych wypadków. Głowa cała, kask w rozsypce – warto o nim pamiętać, kiedy wsiadasz na rower.

Nie każdy jednak chętnie zakłada kask. Małe dzieci w kaskach na rowerze, to, owszem, częsty widok, ale już starsza młodzież coraz rzadziej gotowa jest zakładać kask. Młodzi ludzie uważają, że kaski nie są „trendy”. Dla zachowania wspaniałej fryzury czy lepszego wyglądu podejmują więc ryzyko. Na szczęście zmiany w podejściu młodzieży do noszenia kasków już widać…

Kask rowerowy ze stoku narciarskiego

Producenci kasków rowerowych z zaciekawieniem przyglądają się ogromnemu sukcesowi ochrony głowy wśród narciarzy i rolkarzy. Oferują więc kaski snowboardowe, rolkowe, narciarskie i inne podobne jako miejskie kaski rowerowe. Podążają także za najnowszą modą rowerową i sprzedają kaski rowerowe do rowerów elektrycznych – często z niezłym skutkiem. Zamknięte kaski o gładkiej powierzchni, sięgające do samego karku, z subtelnymi zdobieniami sprzedają się lepiej niż tradycyjne sportowe kaski z otworami. Tak mówią producenci.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Nieliczne roboty koszą dobrze

8 ROBOTÓW KOSZĄCYCH W TEŚCIE: Wiele automatycznych kosiarek z testu radzi sobie tylko z...

Test: Pestycydy w pomidorach z importu

Wszystkie pomidory z nowego testu zawierały pozostałości pestycydów. Tym razem zbadaliśmy osiem rodzajów pomidorów,...

Tanie zapięcia lepsze od drogich

23 ZAPIĘCIA DO ROWERÓW W TEŚCIE: Łańcuchowe, U-lock czy składane? Jakim rodzajem zapięcia zabezpieczysz...