0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Obraz jak rzeczywisty?

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

47 TELEWZIORÓW W TEŚCIE: Euro 2012 to dla wielu kibiców pretekst, by kupić nowy telewizor – taki, przed którym poczują się, jakby zmagania piłkarzy śledzili wprost z trybun stadionu. Idealny obraz i doskonała płynność ruchu to dla nich podstawa. Ale tylko kilka modeli telewizorów z testu spełni ich wymagania.

Obraz jak rzeczywisty – to cel producentów telewizorów, do którego z roku na rok coraz bardziej się przybliżają. Jakość obrazu to jednocześnie najważniejsze kryterium dla konsumentów, którzy właśnie kupują nowy telewizor. A ponieważ wielu z nich robi to teraz, przed mistrzostwami Europy w piłce nożnej, prezentujemy test aż 47 modeli telewizorów o przekątnych ekranu od 40 do 51 cali. Za miesiąc przeczytacie natomiast test mniejszych telewizorów – o przekątnej ekranu od 26 do 37 cali.

Każdy z telewizorów przeszedł restrykcyjne badania w specjalistycznym laboratorium, abyśmy mogli wskazać te najlepsze oraz te, na które nie warto wyrzucać pieniędzy. Bo telewizor to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych – modele z naszego testu kosztują od 1569 aż do 7789 zł. I choć ten najdroższy okazał się dobry, to znalazło się kilka tańszych, lepszych od niego.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Duże lodówki w teście

13 LODÓWEK SIDE-BY-SIDE W TEŚCIE: Siedem bardzo dobrych dużych lodówek i sześć nieco słabszych...

Dobre też wśród tanich

28 SZCZOTECZEK ELEKTRYCZNYCH W TEŚCIE: Większość szczoteczek z testu czyści zęby bardzo dobrze. Problemy...

Test ekspresów do kawy: Wybierz tani i dobry

31 EKSPRESÓW DO KAWY W TEŚCIE: Czy dobry ekspres musi być drogi? Nowy test...