0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Nie chronią koloru

Opublikowano:

spot_img

13 SZAMPONÓW WTEŚCIE: Wydawanie pieniędzy na szampony do włosów farbowanych nie ma sensu. Żaden przetestowany szampon, zarówno spośród tych drogich, jak i tanich, nie chroni koloru. Większość z nich nawet dobrze nie pielęgnuje włosów.

Świeżo nałożona na włosy farba sprawia, że wyglądasz pięknie. Chcesz nowy kolor zachować na jak najdłużej? W końcu u fryzjera zostawiłaś sporo pieniędzy albo – jeśli farbowałaś włosy w domu – włożyłaś w ten proces dużo wysiłku. Jakież jest rozczarowanie, gdy już po kilku tygodniach lśniący, intensywny kolor zamienia się w matowy i wyblakły.

Producenci kosmetyków nie chcą pozostawiać konsumentek z problemem utraty nałożonego na włosy koloru. Prawie każdy z nich oferuje nam więc szampon do włosów farbowanych, który ma – według deklaracji producentów – chronić kolor. W jaki sposób? Albo za sprawą filtrów przeciw promieniom UV, albo substancji pielęgnacyjnych, takich jak olejek z pestek winogron, albo jakiegoś innego innowacyjnego kompleksu chroniącego kolor włosów.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Jaki odkurzacz jest dobry i tani?

65 ODKURZACZY W TEŚCIE: Czy droższy znaczy lepszy? Okazuje się, że w przypadku odkurzaczy...

Jaki ekspres kupić?

31 EKSPRESÓW DO KAWY W TEŚCIE: Ekspres automatyczny czy kapsułkowy? A może ręczny? Jaki...