0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Nawigacja czy aplikacja?

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

12 NAWIGACJI GPS W TEŚCIE: Zawiodła cię kiedyś nawigacja? Podała błędną trasę? A może zbyt długo kazała czekać na sygnał? W takim razie dobrze wiesz, że nawigacja nawigacji nie równa. Ale jak odróżnisz urządzenie wysokiej jakości od takiego, które zamiast pomóc podczas drogi, będzie sprawiać same problemy? Ten test jest odpowiedzią.

Eksperci poddali badaniom w laboratorium 12 nowych modeli nawigacji samochodowych, w tym zarówno przenośnych urządzeń marek takich popularnych marek, jak TomTom, Garmin czy Falk, jak i aplikacji GPS przeznaczonych na smartfony. Każdy testowany GPS oceniono pod względem wyznaczania przez niego trasy i nawigowania, łatwości obsługi, wszechstronności, a także sprawdzono, czy jego obsługa odwraca uwagę kierowcy podczas jazdy.

Co trzecia na trójkę

Co się okazało? Co trzecia nawigacja jest jedynie dostateczna. Reszta zasłużyła na czwórki. Najciekawsze jest jednak to, że spośród ośmiu aplikacji nawigacyjnych na smartfony, cztery w niczym nie ustępują urządzeniom do nawigacji pod względem wyznaczania trasy czy prowadzenia do celu ….

Testowane nawigacje: Becker Ready 50 ICE, FalkNavigator 3/Samsung Galaxy S3, Falkneo 550, Garmin nüvi 3590 LMT, Garmin Western Europe/iPhone 4, Google Maps/Samsung Galaxy S3, GPS Navigation 2 (Skobbler)/iPhone 4, Navigon Europe/iPhone 4, OVI Maps 2.0/Nokia X7-00, Sygic/Samsung Galaxy S3, TomTom Europa/iPhone 4, TomTom GO LIVE 1015,

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Test golarek: Ostra, lecz delikatna

9 GOLAREK ELEKTRYCZNYCH W TEŚCIE: Niektóre golarki szarpią skórę albo nie są wodoszczelne. Jest...

Najtańszy oczyszczacz w czołówce testu

12 OCZYSZCZACZY W TEŚCIE: W nowym teście oczyszczaczy powietrza w szranki stanęło 12 modeli....

Te opony są bezpieczne

32 OPONY ZIMOWE W TEŚCIE: Przyczepność na śniegu, lodzie i mokrej nawierzchni ma zimą...