0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Najtańsza najlepsza

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

12 SZCZOTECZEK W TEŚCIE: Dentyści je polecają. Tyle tylko, że nie każda dobrze wyczyści zęby. Co ciekawe, najtańszą szczoteczką akumulatorową w teście wymyjesz zęby najlepiej!

Zamiana tradycyjnej szczoteczki do zębów na elektryczną – ale taką naprawdę dobrą – może sprawić, że dentysta nie będzie miał już u ciebie co borować.

Wybór elektrycznych szczoteczek jest duży, ale jedynie połowa z przetestowanych jest co najmniej dobra. Tylko jedna zaś zasłużyła na ocenę bardzo dobrą. W dodatku kosztuje 68 zł, podczas gdy za najdroższy model w teście trzeba zapłacić aż 743 zł. Zanim więc kupisz nową szczoteczkę elektryczną, sprawdź, jak na tle innych wypadła ona w niezależnym teście przeprowadzonym w laboratorium, w którym eksperci zbadali szczoteczki pod względem jakości czyszczenia zębów, łatwości obsługi, trwałości i innych parametrów.

Testowane szczoteczki:
Akumulatorowe: Braun Oral-B Professional Care 1000, Braun Oral-B Vitality Precision Clean, Braun Oral-B Pulsonic Slim, Braun Oral-B TriZone 5000, Curaprox Hydrosonic Dental Care Set CHS 100, edel + white Sonic Generation SG150, Elmex Omron ProClinical C600, Grundig TB 8030, Philips SonicareEasyClean, Philips Sonicare Diamond Clean, Sanitas SZA 80
Na baterie: AEG EZ 5500

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Test golarek: Ostra, lecz delikatna

9 GOLAREK ELEKTRYCZNYCH W TEŚCIE: Niektóre golarki szarpią skórę albo nie są wodoszczelne. Jest...

Najtańszy oczyszczacz w czołówce testu

12 OCZYSZCZACZY W TEŚCIE: W nowym teście oczyszczaczy powietrza w szranki stanęło 12 modeli....

Te opony są bezpieczne

32 OPONY ZIMOWE W TEŚCIE: Przyczepność na śniegu, lodzie i mokrej nawierzchni ma zimą...