0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Najdroższa najgorsza

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

15 DRUKAREK W TEŚCIE: Tylko jeden model drukuje bardzo dobrze. W dodatku jest jednym z dwóch najtańszych w teście. A co najciekawsze, to drukarka laserowa, a te do tej pory uchodziły za drogie. I jeszcze jedna niespodzianka: najgorzej wypadła najdroższa drukarka. Notabene atramentowa.

Wybór drukarki musisz zacząć od decyzji, jaki jej rodzaj będzie najlepiej odpowiadał twoim potrzebom. Jeśli chcesz nie tylko drukować, ale i skanować, kopiować oraz faksować, zajrzyj do naszego najnowszego testu drukarek wielofunkcyjnych. Jeżeli zaś samo drukowanie ci wystarczy, czytaj dalej, a dowiesz się jak siedem drukarek laserowych i osiem atramentowych w cenach od 320 do 2500 zł sprawdziło się w pojedynku na jakość drukowania, wygodę obsługi, wszechstronność, zużycie energii i jeszcze parę innych parametrów, w tym w szczególności koszt tonera.

Obalamy mity

Cena, jaką zapłacisz za drukarkę w sklepie to dopiero początek wydatków. Koszty dopiero zaczną sięwraz zadrukowywaniem kolejnych stron tekstu. Nie mówiąc już o zdjęciach, których przelewanie na papier jest szczególnie drogie.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Duże lodówki w teście

13 LODÓWEK SIDE-BY-SIDE W TEŚCIE: Siedem bardzo dobrych dużych lodówek i sześć nieco słabszych...

Dobre też wśród tanich

28 SZCZOTECZEK ELEKTRYCZNYCH W TEŚCIE: Większość szczoteczek z testu czyści zęby bardzo dobrze. Problemy...

Test ekspresów do kawy: Wybierz tani i dobry

31 EKSPRESÓW DO KAWY W TEŚCIE: Czy dobry ekspres musi być drogi? Nowy test...