0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaTestyTEST - Zdrowie i urodaNa tropie eliksiru młodości

Na tropie eliksiru młodości

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

Wygląda na to, że nadal musimy czekać na cudowny środek na zmarszczki. Ale jest i dobra wiadomość: w ramach osiągalnych efektów działania kremów przerciwzmarszczkowych pięć spośród 15 testowanych produktów otrzymało oceny dobre.

Helena Rubinstein pewnie przewróciłaby się w grobie, jeśli przeczytałaby wyniki tego testu. Przeciwzmarszczkowy krem na noc sygnowany jej nazwiskiem nie jest lepszy od produktu marki własnej – Aldi. Co więcej, okazał się nawet nieco groszy. Nasze badania wykonane przy użyciu najnowszych metod pomiarowych pokazują, że zwycięzcami testu wcale nie są drogie kremy z perfumerii czy apteki, ale te znacznie tańsze, ze zwykłej drogerii albo wręcz z supermarketu. Taki kosmetyk kupimy już za 9,93 zł za słoiczek 50 ml. Niestety najlepszy krem w teście, Aldi nie jest dostępny w sklepach w Polsce, ale opłaca się go kupować na przykład przez internet lub podczas pobytu w Niemczech. Tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że krem Heleny Rubinstein z ceną 272 zł wypada trzydziestokrotnie drożej.

Tylko pięć z 15 badanych kremów na noc otrzymało oceny dobre za jakość ogólną. Reszta badanych kosmetyków otrzymała oceny dostateczne, a jeden krem – jedynie mierną.

 

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Duże lodówki w teście

13 LODÓWEK SIDE-BY-SIDE W TEŚCIE: Siedem bardzo dobrych dużych lodówek i sześć nieco słabszych...

Dobre też wśród tanich

28 SZCZOTECZEK ELEKTRYCZNYCH W TEŚCIE: Większość szczoteczek z testu czyści zęby bardzo dobrze. Problemy...

Test ekspresów do kawy: Wybierz tani i dobry

31 EKSPRESÓW DO KAWY W TEŚCIE: Czy dobry ekspres musi być drogi? Nowy test...