0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Koncert w domu?

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

12 KOLUMN GŁOŚNIKOWYCH W TEŚCIE: Dla amatorów muzyki nadal najlepszym wyborem są kolumny stojące. Za to małe głośniki z subwooferem znacznie lepiej zadbają o dźwięk filmów kina domowego.

Muzyka płynąca z głośników najwyższej jakości brzmi tak samo, jakbyśmy stali bezpośrednio przed sceną sali koncertowej: idealne współgranie dźwięków kontrabasu, fortepianu i perkusji. Uzyskanie takiego efektu nie każdym kolumnom głośnikowym się udaje.

Bez fałszowania

12 przetestowanych stereofonicznych zestawów kolumn głośnikowych w cenach od 1938 do 4998 zł to sprzęt z wyższej półki. Odczuje to nie tylko twoja kieszeń, ale i twoje ucho. W porównaniu do zwykłego zestawu HiFi kolumny z testu mogą nam zaoferować pełniejszy i donośniejszy dźwięk. Jest to możliwe już chociażby dzięki znacznie większej powierzchni membrany głębokich tonów.

Jakie głośniki dadzą czystszy i bardziej neutralny dźwięk instrumentów i głosów? Takie brzmienie prędzej uzyskamy ze stojących kolumn stereo niż z również przetestowanych kolumn 2.1. Ich zestawy to połączenie dwóch mniejszych głośników z aktywnym subwooferem do dźwięków głębokich.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Test ekspresów do kawy: Wybierz tani i dobry

31 EKSPRESÓW DO KAWY W TEŚCIE: Czy dobry ekspres musi być drogi? Nowy test...

Test oczyszczaczy: W poszukiwaniu czystego powietrza

7 OCZYSZCZACZY POWIETRZA W TEŚCIE: Jaki oczyszczacz powietrza kupić? Taki, który skutecznie usuwa wirusy,...

Test pralek: Tanie pranie

30 PRALEK W TEŚCIE: Nowy test pralek pokazuje jasno: różnice między pralkami są bardzo...