0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Kolor na głowie

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

16 FARB DO WŁOSÓW W TEŚCIE: Jeśli sama farbujesz włosy, wypadnie to taniej niż u fryzjera. Ale aż cztery z 16 przetestowanych farb o odcieniach brązu i kasztanowych wypadły jedynie miernie. Dlatego jeśli chcesz cieszyć się lśniącymi włosami i długotrwałym kolorem, sprawdź w teście, którą farbę warto wybrać, a które omijać szerokim łukiem.

Ten test był nie lada wyzwaniem. Trzeba było znaleźć 500 ochotniczek, które zgodzą się poświęcić swoje włosy na wypróbowanie farb. Na każdy produkt przypadało po 30 kobiet. Tylko taki praktyczny test mógł wykazać, czy farbowanie włosów samemu da pożądane efekty. Ochotniczki musiały spełnić tylko następujący warunek: musiały mieć siwe pasma, lecz ich włosy nie mogły być farbowane. A takie osoby przecież znaleźć bardzo trudno. W dodatku ochotniczki musiały być gotowe na ryzyko. W końcu nie mogliśmy wcześniej zagwarantować, że farbowanie da taki efekt, o jakim zapewniał producent na opakowaniu.

Kolor nie ten

Zdarzało się , że w poprzednich testach farb do włosów odcień świeżo zafarbowanej czupryny daleki był od tego, jakiego wszyscy się spodziewali. Ale jeśli o to chodzi, to tym razem wyniki testu są znacznie lepsze. Niemniej jednak uzyskanie idealnego koloru wcale nie było takie proste. Niestety żadnej z farb nie można było przyznać oceny bardzo dobrej za dokładność koloru. Dwie były pod tym względem mierne, a jedna wręcz niedostateczna.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Test małych telewizorów: Telewizor idealny

43 TELEWIZORY 32-50 cali W TEŚCIE: Ten test małych telewizorów pokazał, że nie zawsze...

Pojedynek gigantów, czyli duże telewizory w teście

64 TELEWIZORY 55-65 CALI W TEŚCIE: 29 telewizorów z testu okazało się jedynie dostatecznych....

Zdrowe jedzenie z frytkownicy? – Test

46 FRYTKOWNIC BEZTŁUSZCZOWYCH W TEŚCIE: Frytki bez tłuszczu z frytkownicy? Frytkownica beztłuszczowa, inaczej airfryer,...