0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Kolor na głowie

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

16 FARB DO WŁOSÓW W TEŚCIE: Jeśli sama farbujesz włosy, wypadnie to taniej niż u fryzjera. Ale aż cztery z 16 przetestowanych farb o odcieniach brązu i kasztanowych wypadły jedynie miernie. Dlatego jeśli chcesz cieszyć się lśniącymi włosami i długotrwałym kolorem, sprawdź w teście, którą farbę warto wybrać, a które omijać szerokim łukiem.

Ten test był nie lada wyzwaniem. Trzeba było znaleźć 500 ochotniczek, które zgodzą się poświęcić swoje włosy na wypróbowanie farb. Na każdy produkt przypadało po 30 kobiet. Tylko taki praktyczny test mógł wykazać, czy farbowanie włosów samemu da pożądane efekty. Ochotniczki musiały spełnić tylko następujący warunek: musiały mieć siwe pasma, lecz ich włosy nie mogły być farbowane. A takie osoby przecież znaleźć bardzo trudno. W dodatku ochotniczki musiały być gotowe na ryzyko. W końcu nie mogliśmy wcześniej zagwarantować, że farbowanie da taki efekt, o jakim zapewniał producent na opakowaniu.

Kolor nie ten

Zdarzało się , że w poprzednich testach farb do włosów odcień świeżo zafarbowanej czupryny daleki był od tego, jakiego wszyscy się spodziewali. Ale jeśli o to chodzi, to tym razem wyniki testu są znacznie lepsze. Niemniej jednak uzyskanie idealnego koloru wcale nie było takie proste. Niestety żadnej z farb nie można było przyznać oceny bardzo dobrej za dokładność koloru. Dwie były pod tym względem mierne, a jedna wręcz niedostateczna.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Test ekspresów do kawy: Wybierz tani i dobry

31 EKSPRESÓW DO KAWY W TEŚCIE: Czy dobry ekspres musi być drogi? Nowy test...

Test oczyszczaczy: W poszukiwaniu czystego powietrza

7 OCZYSZCZACZY POWIETRZA W TEŚCIE: Jaki oczyszczacz powietrza kupić? Taki, który skutecznie usuwa wirusy,...

Test pralek: Tanie pranie

30 PRALEK W TEŚCIE: Nowy test pralek pokazuje jasno: różnice między pralkami są bardzo...