0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Kieszonkowa rozrywka

Opublikowano:

spot_img

36 ODTWARZACZY W TEŚCIE: Spacer przy akompaniamencie ulubionych rytmów? Oglądanie filmów podczas podróży pociągiem? Przeglądanie zdjęć u znajomych? Nowoczesne przenośne odtwarzacze multimedialne to wszystko potrafią. Nie z każdego będziemy jednak równie zadowoleni…

Odtwarzacze, które przebadano w ramach międzynarodowego testu z udziałem „Świata Konsumenta”, podzieliliśmy na trzy kategorie. Pierwsze służą przede wszystkim do słuchania muzyki – to odtwarzacze audio. Zbadaliśmy ich 11. Większe możliwości, ale zarazem i ceny, mają odtwarzacze audio i wideo. Prezentujemy 22 takie urządzenia. W ramach testu zbadano również telefony komórkowe, ale z pominięciem ich funkcji związanych z telefonowaniem. Badacze porównywali tylko ich właściwości multimedialne. To trzy modele, które w teście komórek okazały się najlepszymi telefonami muzycznymi (najwyżej oceniona funkcja MP3). W dzisiejszym świecie telefon przestał już być przecież tylko i wyłącznie urządzeniem do prowadzenia rozmów. Równie ważne stały się i inne funkcje komórek. Jest ich mnóstwo, a producenci i tak zaskakują nas co sezon coraz to nowszymi. Do czego telefon będzie służył za rok? Trudno przewidzieć. Na razie więc skupmy się na możliwościach telefonów związanych ze słuchaniem muzyki oraz oglądaniem zdjęć i filmów.

Jak więc spisały się komórki w porównaniu z empetrójkami z prawdziwego zdarzenia? Okazuje się, że w niczym im nie ustępują. Wszystkie trzy modele uplasowały się w absolutnej czołówce rankingu z ogólnymi ocenami dobrymi. Szczególnie dobrze został oceniony dźwięk w iPhonie. Słabym punktem testowanych komórek jest co najwyżej powolna nawigacja i wolne włączanie urządzeń.

 

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Jaki ekspres kupić?

31 EKSPRESÓW DO KAWY W TEŚCIE: Ekspres automatyczny czy kapsułkowy? A może ręczny? Jaki...

Jaki odkurzacz jest dobry i tani?

65 ODKURZACZY W TEŚCIE: Czy droższy znaczy lepszy? Okazuje się, że w przypadku odkurzaczy...