0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Co pierze na biało?

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img
W Niemczech większość proszków do prania jest tańsza i lepsza, niż u nas. Wielu Polaków ten fakt wykorzystuje i w środki piorące zaopatruje się u naszych zachodnich sąsiadów. Produkty jakich firm są najlepsze? Ile różnych środków do prania potrzebnych jest nam w domu? Odpowiedzi poniżej.

Żaden ze środków do prania w płynie, obecnie bardzo modnych, nie wypierze białych ubrań tak skutecznie, jak dobry proszek. Po 15 praniach niewiele zostanie z nieskazitelnej bieli. Jedynie czasem w przypadku prania kolorowego użycie płynu ma sens. Tak wykazał test przeprowadzony przez Fundację Warentest.

W sklepie, przed regałem ze środkami do prania stajemy przed problemem wyboru: obok znanego od dawna proszku pojawiły się tabletki do prania, a ostatnio nawet tabletki w płynie oraz w butelkach – płyny do prania. Raz na opakowaniu czytamy: „Color”, innym razem „do rzeczy kolorowych i białych” albo „do wełny”. Czasem nic nie jest napisane na opakowaniu, oprócz tego, że mamy do czynienia z proszkiem do prania – czy to oznacza, że można w nim prać wszystko?

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Dobre też wśród tanich

28 SZCZOTECZEK ELEKTRYCZNYCH W TEŚCIE: Większość szczoteczek z testu czyści zęby bardzo dobrze. Problemy...

Test ekspresów do kawy: Wybierz tani i dobry

31 EKSPRESÓW DO KAWY W TEŚCIE: Czy dobry ekspres musi być drogi? Nowy test...

Test oczyszczaczy: W poszukiwaniu czystego powietrza

7 OCZYSZCZACZY POWIETRZA W TEŚCIE: Jaki oczyszczacz powietrza kupić? Taki, który skutecznie usuwa wirusy,...