0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Co pierze na biało?

Opublikowano:

spot_img
W Niemczech większość proszków do prania jest tańsza i lepsza, niż u nas. Wielu Polaków ten fakt wykorzystuje i w środki piorące zaopatruje się u naszych zachodnich sąsiadów. Produkty jakich firm są najlepsze? Ile różnych środków do prania potrzebnych jest nam w domu? Odpowiedzi poniżej.

Żaden ze środków do prania w płynie, obecnie bardzo modnych, nie wypierze białych ubrań tak skutecznie, jak dobry proszek. Po 15 praniach niewiele zostanie z nieskazitelnej bieli. Jedynie czasem w przypadku prania kolorowego użycie płynu ma sens. Tak wykazał test przeprowadzony przez Fundację Warentest.

W sklepie, przed regałem ze środkami do prania stajemy przed problemem wyboru: obok znanego od dawna proszku pojawiły się tabletki do prania, a ostatnio nawet tabletki w płynie oraz w butelkach – płyny do prania. Raz na opakowaniu czytamy: „Color”, innym razem „do rzeczy kolorowych i białych” albo „do wełny”. Czasem nic nie jest napisane na opakowaniu, oprócz tego, że mamy do czynienia z proszkiem do prania – czy to oznacza, że można w nim prać wszystko?

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Jaki ekspres kupić?

31 EKSPRESÓW DO KAWY W TEŚCIE: Ekspres automatyczny czy kapsułkowy? A może ręczny? Jaki...

Jaki odkurzacz jest dobry i tani?

65 ODKURZACZY W TEŚCIE: Czy droższy znaczy lepszy? Okazuje się, że w przypadku odkurzaczy...