0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Biuro na biurku

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

26 DRUKAREK WIELOFUNKCYJNYCH W TEŚCIE: Niedrogą, kolorową, dobrze ocenioną w naszym teście drukarkę, która wdrukuje zdjęcia z wakacji, skseruje potrzebny dokument, a w dodatku go zeskakuje, można kupić już za 219 zł.

Drukarki laserowe i atramentowe stały się urządzeniami o wielu funkcjach. W dodatku są dostępne dla każdego bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Drukarka atramentowa potrafi drukować zdjęcia, które niczym nie będą się różniły od odbitek wywoływanych w zakładzie fotograficznym. Z kolei drukarka laserowa jest niedościgniona w druku czarno-białego tekstu i w szybkości, a koszty jej użytkowania są niższe niż atramentowej. Za to więcej wydamy na jej zakup… Jaką więc wybrać?

Laser vs. atrament

Zanim zdecydujesz, który model urządzenia wielofunkcyjnego kupić, musisz odpowiedzieć sobie na pytanie: Czy ma to być drukarka laserowa czy atramentowa? W naszym teście szczegółowym badaniom w laboratorium poddaliśmy pięć modeli wielofunkcyjnych drukarek laserowych i 21 atramentowych. Te ostatnie są częściej wybierane, szczególnie do użytku domowego. Jaki rodzaj drukarki będzie odpowiedni dla ciebie? Swoją decyzję podejmij na podstawie tego, co najczęściej drukujesz. My ci w tym pomożemy.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Pestycydy w truskawkach od rolnika i z bazaru

W sezonie Polacy chętnie kupują truskawki prosto od rolnika albo na bazarku. Wybierają je...

Truskawki z Biedronki gorsze niż z Lidla

Zbadaliśmy pozostałości pestycydów w polskich truskawkach z Lidla i Biedronki. W truskawkach z Biedronki...

Nieliczne roboty koszą dobrze

8 ROBOTÓW KOSZĄCYCH W TEŚCIE: Wiele automatycznych kosiarek z testu radzi sobie tylko z...