0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaNa Czasie…zdjęcia z wakacji na Facebooku

…zdjęcia z wakacji na Facebooku

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

Wakacyjne zdjęcia na Facebooku przyciągają złodziei. Zdradzają, gdzie jesteś i jak długo twoje mieszkanie będzie puste.

 

Prosisz sąsiada, by wyjmował listy z twojej skrzynki, specjalnie zostawiasz włączone światło – stosujesz różne metody, by uchronić mieszkanie przed włamaniem, kiedy wyjeżdżasz na urlop.

 

Ale czy myślisz też o swoim profilu na Facebooku? Czy może ogłaszasz wszem i wobec, że wyjeżdżasz, a potem – już z podroży – beztrosko umieszczasz na swoim profilu zdjęcia zdradzające, dokąd pojechałeś i jak długo cię nie będzie? Oczywiście zdjęcia adresujesz do swoich znajomych, tyle tylko że również złodzieje mogą dowiedzieć się o twoim wyjeździe. Wielu z nich poszukuje właśnie na portalach społecznościowych informacji o mieszkaniach pozostawionych na wakacje bez opieki.

 

Pamiętaj, że można ograniczyć dostęp osób postronnych do twoich prywatnych informacji, takich jak na przykład adres domowy. Wystarczy zmienić ustawienia prywatności (po prawej stronie u góry, tam, gdzie widnieje symbol kłódki).

 

Koniecznie chcesz publikować swoje zdjęcia z wakacji? W takim razie zrób to dopiero po powrocie. 

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Rodzynki nafaszerowane pestycydami

3 MARKI RODZYNKÓW W TEŚCIE: Wszystkie rodzynki z testu zawierają pozostałości pestycydów. W każdych...

Chemia w jogurcie – test

9 JOGURTÓW W TEŚCIE: Jogurt to zdrowe bakterie, dobre źródło białka i wapnia. Sprawdziliśmy,...

Test opon letnich: Wiele dobrych, jedne niebezpieczne

17 OPON LETNICH W TEŚCIE: Dobre opony letnie muszą skutecznie hamować na mokrej i...