0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaNa Czasie…spadające żyrandole

…spadające żyrandole

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

Ciężki żyrandol spada na głowę domownika? To nie fragment scenariusza filmu grozy. Taka sytuacja może przydarzyć się właścicielom żyrandoli marki Massive.

 

O zagrożeniu poinformował producent żyrandoli, Philips Lighting Poland S.A. Okazuje się, że część klasycznych żyrandoli sufitowych Massive nie spełnia wymogów jakościowych. Ściślej chodzi o to, że pierścienie zamontowane na obu końcach łańcucha łączącego żyrandol z sufitem mogą pęknąć. Skutki mogą być opłakane: zerwanie się i upadek żyrandola albo zawiśnięcie lampy na przewodzie elektrycznym.

 

Feralne żyrandole, które mogą spaść na głowę swoich właścicieli, zostały wyprodukowane w Chinach od 2005 r. do 2009 r. i oznaczone są symbolem 38631/86/10.

 

Jeżeli na twoim suficie wisi taki żyrandol, powinieneś go natychmiast zdemontować. Producent zorganizował kampanię naprawczą i uruchomił bezpłatną infolinią (00800 7445 4775). Dzwoniąc na nią od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00-18:00, uzyskasz informacje dotyczące możliwości naprawy produktu. Na rynku polskim kampanią naprawczą objęte są 32 sztuki żyrandola Massive.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Duże lodówki w teście

13 LODÓWEK SIDE-BY-SIDE W TEŚCIE: Siedem bardzo dobrych dużych lodówek i sześć nieco słabszych...

Dobre też wśród tanich

28 SZCZOTECZEK ELEKTRYCZNYCH W TEŚCIE: Większość szczoteczek z testu czyści zęby bardzo dobrze. Problemy...

Test ekspresów do kawy: Wybierz tani i dobry

31 EKSPRESÓW DO KAWY W TEŚCIE: Czy dobry ekspres musi być drogi? Nowy test...