0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaNa Czasie…niebezpieczny czajnik Tchibo

…niebezpieczny czajnik Tchibo

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

Szklany bezprzewodowy czajnik, który był sprzedawany w polskich sklepach Tchibo we wrześniu i grudniu 2007 r. oraz w marcu 2008 r., jest teraz wycofywany z rynku. Powód? Jego uchwyt może się urwać. W Niemczech już 30 osób poparzyło się z tego powodu.

 

Trzy lata temu szklany czajnik Tchibo pojawił się w sprzedaży. Od tego czasu materiał, z którego został wykonany, mógł się zużyć – poinformował jego producent. To sprawia, że uchwyt czajnika może się urwać. Jeśli czajnik z wrzącą wodą się wtedy przewróci albo spadnie na podłogę, może dojść do poparzenia. 30 takich wypadków zgłoszono już w Niemczech, gdzie czajnik był również sprzedawany.

 

Dlatego producent apeluje do konsumentów, by zaprzestali używania czajnika. Numer tego artykułu to: 241309. Można go znaleźć na spodzie urządzenia. Czajnik można zwrócić albo w dowolnym sklepie Tchibo, albo odsyłając go na koszt producenta, na adres, który producent poda, kiedy zadzwonimy pod bezpłatny numer telefonu 00 800 433 266 88 (w godz. 8.00-22.00). Koszty zakupu czajnika zostaną każdemu zwrócone.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Nie wszystkie wytrzymały

13 NOŻYC DO ŻYWOPŁOTU W TEŚCIE: Z cienkimi gałęziami prawie każde nożyce akumulatorowe z...

Test małych telewizorów: Telewizor idealny

43 TELEWIZORY 32-50 cali W TEŚCIE: Ten test małych telewizorów pokazał, że nie zawsze...

Pojedynek gigantów, czyli duże telewizory w teście

64 TELEWIZORY 55-65 CALI W TEŚCIE: 29 telewizorów z testu okazało się jedynie dostatecznych....