0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaNa CzasieUwaga na… niebezpieczne zasilacze Apple

Uwaga na… niebezpieczne zasilacze Apple

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

Zasilacz Apple do komputerów Mac oraz niektórych urządzeń iOS może porazić cię prądem. Trwa akcja wycofywania wadliwych zasilaczy z rynku.

 

Firma Apple poinformowała, że jej zasilacze z dwubolcową wtyczką do gniazda ściennego, przeznaczone do użytku w Europie Kontynentalnej, Australii, Nowej Zelandii, Korei, Argentynie i Brazylii, mogą pęknąć, stwarzając ryzyko porażenia prądem elektrycznym w przypadku ich dotknięcia. Te zasilacze były dostarczane od 2003 do 2015 roku z komputerami Mac i niektórymi urządzeniami z systemem iOS. Wchodziły też w skład zestawu Uniwersalny zasilacz Apple dla podróżujących za granicę.

 

Firma rozpoczęła akcję wymiany zasilaczy, których dotyczy ten problem, na nowy, przeprojektowany model. Na zdjęciu możesz sprawdzić, jak wygląda stary i nowy, poprawiony, zasilacz.

 

Apple prosi o zwrot zasilaczy, w zamian oferując bezpłatną wymianę na nowy model wolny od wad. Wymiana jest możliwa w lokalnym autoryzowanym serwisie Apple. Więcej na temat procedury wymiany przeczytasz na stronie internetowej Apple w zakładce „Wsparcie” pod adresem: http://www.apple.com/pl/support/ac-wallplug-adapter/. 

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Test golarek: Ostra, lecz delikatna

9 GOLAREK ELEKTRYCZNYCH W TEŚCIE: Niektóre golarki szarpią skórę albo nie są wodoszczelne. Jest...

Najtańszy oczyszczacz w czołówce testu

12 OCZYSZCZACZY W TEŚCIE: W nowym teście oczyszczaczy powietrza w szranki stanęło 12 modeli....

Te opony są bezpieczne

32 OPONY ZIMOWE W TEŚCIE: Przyczepność na śniegu, lodzie i mokrej nawierzchni ma zimą...