0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaNa Czasie…niebezpieczne kurtki dla dzieci

…niebezpieczne kurtki dla dzieci

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

Dwie kurteczki dla niemowląt i małych dzieci z C&A mogą być niebezpieczne dla maluszków. Jeśli masz jedną z nich, nie zakładaj kurtki dziecku i przeczytaj, co zrobić, jeśli jesteś w jej posiadaniu.

 

Dwie kurtki sprzedawane w sieci sklepów C&A mogą być niebezpieczne dla użytkowników. Obie zostały wyprodukowane w Chinach:

 

  • czerwona kurteczka dla niemowląt o numerze na etykiecie C&A 321/02/74522/803 i numerze pozycji na paragonie 3860179, w cenie 79,90 zł;

 

  • różowa kurtka dziecięcą o numerze zamówienia 321/02/74522/805 (na etykiecie) i numerze pozycji 3860692 w cenie 129 zł.

 

W felernych kurtkach mogą obluzować się guziki. W przypadku, kiedy z jednego z guzików będzie wystawała nitka, dziecko może za nią pociągnąć, a wtedy guzik łatwo się zerwie. Dziecko może w ten sposób oderwać guzik i wziąć go do buzi, a to grozi udławieniem.

 

Na rynku polskim kampanią objętych jest łącznie 829 kurtek. Przedstawiciele C&A poinformowali o wycofaniu produktów, które były w sprzedaży w sklepach na terenie Europy, w tym i Polski.

 

Jeżeli jesteś w posiadaniu jedej z dwóch powyższych kurtek, możesz odnieść ją do dowolnego sklepu C&A albo bezpłatnie przesłać do C&A. W przypadku zakupów internetowych, kurtki można bezpłatnie odesłać do sklepu internetowego. Za każdym razem otrzymasz zwrot pełnej ceny zakupu. 

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Dobre też wśród tanich

28 SZCZOTECZEK ELEKTRYCZNYCH W TEŚCIE: Większość szczoteczek z testu czyści zęby bardzo dobrze. Problemy...

Test ekspresów do kawy: Wybierz tani i dobry

31 EKSPRESÓW DO KAWY W TEŚCIE: Czy dobry ekspres musi być drogi? Nowy test...

Test oczyszczaczy: W poszukiwaniu czystego powietrza

7 OCZYSZCZACZY POWIETRZA W TEŚCIE: Jaki oczyszczacz powietrza kupić? Taki, który skutecznie usuwa wirusy,...