0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Pigułka na schudnięcie

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

„Schudniesz w rekordowym czasie”, „pożeracz tłuszczu”, „stracisz na wadze podczas snu” – to tylko niektóre z niewiarygodnych obietnic producentów środków na odchudzanie. Trudno w nie uwierzyć, ale… nie każdemu – osoby marzące o smukłej sylwetce chwycą się wielu sposobów, by ją osiągnąć, nawet tak nieracjonalnych.

Wiele osób chcących schudnąć uwierzy w opowieści przytaczane w reklamach preparatów na odchudzanie, w których ci, którzy je już wypróbowali, potwierdzają ich skuteczność. Jaki tego skutek? Taki, że sprzedaż środków na otyłość rośnie. A przecież te „cudowne specyfiki” do tanich nie należą. Ponieważ konsumenci prędko poznają się na ich bezskuteczności, preparaty są równie szybko wycofywane z obrotu. Ale tylko po to, by za chwilę pojawiły się nowe – mające sprawić, że schudniemy jeszcze szybciej i z jeszcze większą łatwością.
Niestety problem z niektórymi preparatami na odchudzanie polega nie tylko na tym, że mogą poważnie zaszkodzić naszemu budżetowi. Co gorsza, mogą zaszkodzić również naszemu zdrowiu.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Nie wszystkie wytrzymały

13 NOŻYC DO ŻYWOPŁOTU W TEŚCIE: Z cienkimi gałęziami prawie każde nożyce akumulatorowe z...

Test małych telewizorów: Telewizor idealny

43 TELEWIZORY 32-50 cali W TEŚCIE: Ten test małych telewizorów pokazał, że nie zawsze...

Pojedynek gigantów, czyli duże telewizory w teście

64 TELEWIZORY 55-65 CALI W TEŚCIE: 29 telewizorów z testu okazało się jedynie dostatecznych....