0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Pigułka na schudnięcie

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

„Schudniesz w rekordowym czasie”, „pożeracz tłuszczu”, „stracisz na wadze podczas snu” – to tylko niektóre z niewiarygodnych obietnic producentów środków na odchudzanie. Trudno w nie uwierzyć, ale… nie każdemu – osoby marzące o smukłej sylwetce chwycą się wielu sposobów, by ją osiągnąć, nawet tak nieracjonalnych.

Wiele osób chcących schudnąć uwierzy w opowieści przytaczane w reklamach preparatów na odchudzanie, w których ci, którzy je już wypróbowali, potwierdzają ich skuteczność. Jaki tego skutek? Taki, że sprzedaż środków na otyłość rośnie. A przecież te „cudowne specyfiki” do tanich nie należą. Ponieważ konsumenci prędko poznają się na ich bezskuteczności, preparaty są równie szybko wycofywane z obrotu. Ale tylko po to, by za chwilę pojawiły się nowe – mające sprawić, że schudniemy jeszcze szybciej i z jeszcze większą łatwością.
Niestety problem z niektórymi preparatami na odchudzanie polega nie tylko na tym, że mogą poważnie zaszkodzić naszemu budżetowi. Co gorsza, mogą zaszkodzić również naszemu zdrowiu.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Dobre też wśród tanich

28 SZCZOTECZEK ELEKTRYCZNYCH W TEŚCIE: Większość szczoteczek z testu czyści zęby bardzo dobrze. Problemy...

Test ekspresów do kawy: Wybierz tani i dobry

31 EKSPRESÓW DO KAWY W TEŚCIE: Czy dobry ekspres musi być drogi? Nowy test...

Test oczyszczaczy: W poszukiwaniu czystego powietrza

7 OCZYSZCZACZY POWIETRZA W TEŚCIE: Jaki oczyszczacz powietrza kupić? Taki, który skutecznie usuwa wirusy,...