0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Dieta bez diety

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

Sprytne rady, które pozwolą ci schudnąć bez żadnych diet i wysiłku – po prostu przy okazji – znajdziesz w nowej książce Fundacji Pro-Test: „Dieta bez diety, czyli jak schudnąć przy okazji”.

 

Hamburger, pulpety, czekolada? Tak, to wszystko możesz jeść, nawet kiedy chcesz schudnąć!

 

Na lewych stronach „Diety bez diety” przedstawiamy produkty nieprzyjazne twojej figurze, a na prawych – ich zamienniki, które są… smaczne. Pozwalają ci chudnąć, a przy tym nie tracić radości jedzenia.

 

Alternatywy dla tuczącej żywności pokazane w nowej książce Fundacji Pro-Test zapewne nieraz cię zaskoczą.

 

O czym i dla kogo jest „Dieta bez diety”?

 

Ta książka pokazuje, jak odróżnić pełnowartościowe produkty, które sprzyjają szczupłej sylwetce i zdrowemu stylowi życia, od tych dla niej niekorzystnych.

 

Chcesz schudnąć, ale bez stosowania uciążliwych diet? W takim razie to książka właśnie dla ciebie. „Dieta bez diety” pokazuje, jak osiągnąć szczupłą sylwetkę „przy okazji”. Nie wyznacza męczących zaleceń, nie nakazuje liczenia kalorii, nie każe ci rezygnować z twoich ulubionych dań i przysmaków. W prosty i przejrzysty sposób pokazuje, co jeść, a czego unikać.

 

„Dieta bez diety” proponuje praktyczną pomoc w codziennych wyborach. Ułatwia kupowanie i przygotowywanie potraw.

 

Dzięki dużym zdjęciom widzisz, w jaki sposób możesz zastąpić produkt niekorzystny dla sylwetki takim, który pomoże ci schudnąć i pozostać szczupłym. Okazuje się, że ta alternatywa wcale nie musi być niesmaczna czy kłopotliwa w przygotowaniu.

 

A to wszystko podane przyjaznym językiem, lekkim stylem i z odrobiną luzu. Zresztą zajrzyj do „Diety bez diety”, a przekonasz się sam: kliknij. 

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Test małych telewizorów: Telewizor idealny

43 TELEWIZORY 32-50 cali W TEŚCIE: Ten test małych telewizorów pokazał, że nie zawsze...

Pojedynek gigantów, czyli duże telewizory w teście

64 TELEWIZORY 55-65 CALI W TEŚCIE: 29 telewizorów z testu okazało się jedynie dostatecznych....

Zdrowe jedzenie z frytkownicy? – Test

46 FRYTKOWNIC BEZTŁUSZCZOWYCH W TEŚCIE: Frytki bez tłuszczu z frytkownicy? Frytkownica beztłuszczowa, inaczej airfryer,...