0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Blenderrrr…

Opublikowano:

Autopromocja

spot_img

Jest niezastąpiony w kuchni, jeśli chodzi o przyrządzanie owocowych koktajli, warzywnych kremowych zup, sosów, a nawet lodów. Z łatwością rozkruszy mrożone truskawki i twardy lód. Mowa o blenderze.

Blender służy do rozdrabniania gotowanych warzyw i mięsa, a także owoców, przyrządzania lodów i koktajli. Niektóre blendery mają specjalny filtr, dzięki któremu oddzielą skórki i pestki owoców lub warzyw i wycisną sok. Tego wszystkiego nie zrobimy za pomocą miksera, ani sokowirówki.

Na co zwracać uwagę?

Wybór blenderów w sklepach jest spory. Jaki więc wybrać? Na samym początku musimy się zdecydować, czy wolimy nieduży i praktyczny blender ręczny czy też większy – z dzbankiem zwanym też kielichem. Podczas wybierania blendera najodpowiedniejszego dla nas musimy zwracać uwagę na jego moc, obroty, kielich i ostrza. Kiedy już będziemy wiedzieli mniej więcej, jaki rodzaj blendera będzie najlepszy na nasze potrzeby, pozostaje jeszcze wybór marki oraz konkretnego modelu blendera. Aby ułatwić wam ten wybór, poprosiliśmy sprzedawców dużych sieci sklepów AGD: RTV Euro AGD oraz Media Markt o opinie, która marka blenderów jest najlepsza, a która najgorsza. Niekiedy ich opinie są sprzeczne, jak na przykład w przypadku marki Kenwood.

Pełen artykuł jest dostępny w numerze „Świata Konsumenta”. Nr 6 (56) czerwiec 2006 r.

Najnowsze Artykuły

WIĘCEJ PODOBNYCH

Nie wszystkie wytrzymały

13 NOŻYC DO ŻYWOPŁOTU W TEŚCIE: Z cienkimi gałęziami prawie każde nożyce akumulatorowe z...

Test małych telewizorów: Telewizor idealny

43 TELEWIZORY 32-50 cali W TEŚCIE: Ten test małych telewizorów pokazał, że nie zawsze...

Pojedynek gigantów, czyli duże telewizory w teście

64 TELEWIZORY 55-65 CALI W TEŚCIE: 29 telewizorów z testu okazało się jedynie dostatecznych....